Бихте ли отказали секс , ако ...

  • 118 765
  • 1 512
# 1 230
Познавам един естет Peace Ако не си перфектно нагримирана,с прическа и дрехи като Преслава за участие...не му се мяркай.
Музиката свири туш Laughing
Виж целия пост
# 1 231
Този сигурно е голям естет, мерено според бг-съвременността. Viliko би могла да се сприятели с него.
Виж целия пост
# 1 232
Той иска и очаква всички жени да са пИрфектни.Страхотен е а външе вид-поддържан,висок,красив,и ГЛАДКО обезкосмен навсякъде.Така се харесва и наистина хваща оЧото.
Ама пусто избива комплекси по кофти начин Peace
Уф поста на Анди не бил насочен към моя-блейка съм отсЕкъде

А, аз тоя го познавам, от мнооого отдавна.
И комплекса му го знам.
Миниатюрка.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 233
Той иска и очаква всички жени да са пИрфектни.Страхотен е а външе вид-поддържан,висок,красив,и ГЛАДКО обезкосмен навсякъде.Така се харесва и наистина хваща оЧото.
Ама пусто избива комплекси по кофти начин Peace
Уф поста на Анди не бил насочен към моя-блейка съм отсЕкъде

А, аз тоя го познавам, от мнооого отдавна.
И комплекса му го знам.
Миниатюрка.  Mr. Green
Хо,за Идин ли говорим Joy
Виж целия пост
# 1 234
Мира, да нямаш така лекичко дворче с марихуана във вашия заден двор? Laughing
Виж целия пост
# 1 235
Ти пък.Аз преден двор нямам,а за заден мислиш Joy
Виж целия пост
# 1 236
Този сигурно е голям естет, мерено според бг-съвременността. Viliko би могла да се сприятели с него.


Cъвременното българско човечество...
Виж целия пост
# 1 237
Шантал, много си старомодна, само дъртите косматковци, които слушат Пърпъл и Юрая Хийп и отказват да се осъвременяват с Преслава, пушат още трева. Нюейджа без косми си впръсква салвия в носа и се наслаждава на забвение без миризма.
Виж целия пост
# 1 238
Шантал, много си старомодна, само дъртите косматковци, които слушат Пърпъл и Юрая Хийп и отказват да се осъвременяват с Преслава, пушат още трева. Нюейджа без косми си впръсква салвия в носа и се наслаждава на забвение без миризма.
И си премята вечер самотно голите топки.. Мдам.
Виж целия пост
# 1 239
Шантал, много си старомодна, само дъртите косматковци, които слушат Пърпъл и Юрая Хийп и отказват да се осъвременяват с Преслава, пушат още трева. Нюейджа без косми си впръсква салвия в носа и се наслаждава на забвение без миризма.
И си премята вечер самотно голите топки.. Мдам.
moresmile
Виж целия пост
# 1 240
Шантал, много си старомодна, само дъртите косматковци, които слушат Пърпъл и Юрая Хийп и отказват да се осъвременяват с Преслава, пушат още трева. Нюейджа без косми си впръсква салвия в носа и се наслаждава на забвение без миризма.
И си премята вечер самотно голите топки.. Мдам.
Ох, катурнах се и аз тук ... Joy Joy
Виж целия пост
# 1 241
А правили ли сте секс с англоговорящ или немец. Чувстваш се като във филм. Laughing


 Стига да го разбирираш какво говори не разбирам за какъв филм става дума Simple Smile
Лично аз намирам за по лесно да говоря ''мръсотии'' на английски, тъй като не ми звучат така грубо както на български, пък и останалите го намират за забавно  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 242
А правили ли сте секс с англоговорящ или немец. Чувстваш се като във филм. Laughing


 Стига да го разбирираш какво говори не разбирам за какъв филм става дума Simple Smile
Лично аз намирам за по лесно да говоря ''мръсотии'' на английски, тъй като не ми звучат така грубо както на български, пък и останалите го намират за забавно  Mr. Green
Ако вика "Schneller, schneller..." е ясно какъв е филма  Joy
Виж целия пост
# 1 243
Стига с тия косми, бре.

П.П. Всъщност подозирам, че изобщо не иде реч за това.
Виж целия пост
# 1 244
Говориш мръсотии на английски когато правиш секс  с българин? Той ...как го приема Laughing
Troy?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия