Бихте ли отказали секс , ако ...

  • 118 758
  • 1 512
# 1 290
не казвам, че е вечна, но все се появява поривът за още една, особено на млади години. Природа, какво да се прави!
Виж целия пост
# 1 291
Вагината на Елена....... Peace Бахти и войната е било
Виж целия пост
# 1 292
не казвам, че е вечна, но все се появява поривът за още една, особено на млади години. Природа, какво да се прави!

Напротив, на дърти години се сещат още повече сякаш  Wink
Виж целия пост
# 1 293
Юличка, историята познава и такива случаи, за войни.

Ако имаш предвид Троянската война и Елена и Парис - там е спорен моментът,
Глупости. Една красива легенда е това. Войната няма нищо общо с жена. Както и никоя война. Властта и завладяването на територии е наркотика на мъжа Wink
Виж целия пост
# 1 294
Вагината на Елена....... Peace Бахти и войната е било

Казах, че моментът е спорен, а източник като "Илиада" не е меродавен. Но дори и така да е било, от времената на древногръцката митология до сега бая що вода е изтекла и приоритети са се сменили.  Peace
Съвсем скоро на Руси и Пушкин, и Лермонов са умрели на дуели, в основите на които са били жени, разбира се, но дали сега някой ще ходи да се бие за една вагина. То и думи като "чест" и "достойнство" вече нямат този багаж, който са имали, така че... Емоциите също са подвластни на социалната обстановка.
Честно казано, аз бих предпочела да са били по-разумни и двамата гениални поети - кой знае колко още шедьоври щяха да напишат (и двамата умират преди 40-така). Ето дядо Вазов - друго си е да махаш с кърпичка на момчетата, като отиват на война - и "Под игото" го има, и "Епопеята".
Виж целия пост
# 1 295
не казвам, че е вечна, но все се появява поривът за още една, особено на млади години. Природа, какво да се прави!

Напротив, на дърти години се сещат още повече сякаш  Wink

Май никога не забравят, че да се сещат - на млади години от много тестостерон, а на стари от намаляващ тестостерон и усещането, че са смъртни.  Laughing
Виж целия пост
# 1 296
Вагината на Елена....... Peace Бахти и войната е било
Мира  Joy Joy Joy
А да , за сегашните мамини момченца, за което ние , жените сме виновни вече сте писали...
Виж целия пост
# 1 297
За това, че един мъж е мамино синче и льольо е виновна само майка му, никоя друга жена.
Другата жена има вина, че го търпи евентуално. Tired
Виж целия пост
# 1 298
За това, че един мъж е мамино синче и льольо е виновна само майка му, никоя друга жена.
Другата жена има вина, че го търпи евентуално. Tired
Е да де,  като пиша Ние да се разбира,  ние майките, форумът е Мамма!
Виж целия пост
# 1 299
Нещо изпуснах - мамините синчета и льольовците ли се влюбват до полуда /и правят войни?
Виж целия пост
# 1 300
не, обратната идея е, че сега много мъже са станали льольовци и хич не ги бива да водят войни за някой хълм, че и хич не придирят какъв ще им дойде сам.
Виж целия пост
# 1 301
Не знам. Вие му мислете, аз нямам син. Добре е да ги понаучите на много неща. Като например, че момичетата се галят, обичат и носят на ръце. Също ида изкарват пари от рано. А не да чакат слугинаж .
Виж целия пост
# 1 302
 newsm78
Знам ли вече, ако е прекален огрижовен - става под чехъл често, ако е мъжкар - е прост, ако не играе точно по свирката - мама му е виновна...трудно се угажда днес на жена  Whistling
Виж целия пост
# 1 303
Не се коси Вили. Важното е да не му отказват секс Wink. Нали за това бе темата.
Виж целия пост
# 1 304
Не знам. Вие му мислете, аз нямам син. Добре е да ги понаучите на много неща. Като например, че момичетата се галят, обичат и носят на ръце. Също ида изкарват пари от рано. А не да чакат слугинаж .

а какво ще получат в замяна? Ако ще е само една фръцла, дето ще ги тормози само "купи ми това, заведи ме там..." и ще се цупи като 3-годишна, хич няма да стане!  Naughty Веднагически е си вляза в ролята на майка-орлица-свекървещица!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия