1АЕГ-ИНФОРМАЦИЯ

  • 197 016
  • 1 605
# 330
да и на нас ни каза да си ги купим сега от библиотеката. Обаче не помня да е споменавала кои учебници. Така аз останах с впечатлението, че са само един вид. От библиотеката дори не ни и попитаха какви учебници искаме.
Виж целия пост
# 331
Ние казахме по коя система сме, но те ни питаха коя паралелка сме, за да не вземем грешните учебници...
Виж целия пост
# 332
И аз казах за коя паралелка са учебниците. В библиотеката имаше 2 жени и те знаеха коя паралелка по коя система ще учи.
Но дори и да са объркани-какъв е проблема да се сменят-цената е еднаква и за двата вида учебници.
Виж целия пост
# 333
И какъв е този петдневен курс през пролетта? Някой да ме светне!  Grinning Че и за това нищо не ни спомена...
За курса - петдневен е, през пролетната ваканция; октомври се записва, към нова година се плаща. Цена - според броя на събраните ученици - между 120 и 150 евро. Ще се упражнява разговорният английски. Щерката каза, че учителите нямало да са българи...
Дъщеря ми ходи тази ваканция и остана много доволна. Плащането стана доста след НГ, 120 евро излезе, само разговорен англ. ниво, преподавателите са англичани, говори се само на езика. Накрая получават и сертификат за ниво.
Виж целия пост
# 334
Къде се провежда курса?
Виж целия пост
# 335
Къде се провежда курса?
В училище, всеки ден от 9-15,30 с обедна почивка от около час мисля беше.
Виж целия пост
# 336
Благодаря, Ала-Бала!
Виж целия пост
# 337
А не се ли получава дублиране на пролетния езиков курс с евентуално организирана екскурзия до Англия (пак от училището)?
Виж целия пост
# 338
А не се ли получава дублиране на пролетния езиков курс с евентуално организирана екскурзия до Англия (пак от училището)?
Не се получава дублиране, защото целта на курса е обучение и вземане на сертификат В1 за разговорен английски. А после на екскурзията само може да се упражни наученото.
Виж целия пост
# 339
Аз имах предвид откъм време. Дали съобразяват екскурзията да не е по време на курса?
Виж целия пост
# 340
Курсът е през пролетната ваканция - началото на април, а екскурзията до Лондон е в началото на май.  Wink
Виж целия пост
# 341
Много благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 342
Програмата за 1 срок Simple Smile
Виж целия пост
# 343
cool_witch, огромно благодаря   bouquet Наистина си cool  Wink
Виж целия пост
# 344
Как са по български П.Павлов и по математика М.Ненова?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия