1АЕГ-ИНФОРМАЦИЯ

  • 197 026
  • 1 605
# 1 170
Na_Vesi_Pateto,хубаво ,че се разрешили казуса!
Имах подобен казус-говорих на Р.С. с преподавателя,решихме недоразумението.Друго дете имаше също неща за доуточняване,но родителите му  май така и не разбраха за "грижата",която си остана в него  ущръб.Така ,че всичко се случва,но редът е все пак-преподавател,класен,директор.Старая се да спазвам йерархията и с  чест да излизат и двете страни от недоразумението.
Весело лято! Hug
Виж целия пост
# 1 171
Днес се записахме в 1 АЕГ в паралелката с втори език руски. Дъщеря ми е много щастлива,  защото това беше първото и желание. Всичко мина много бързо, въпреки че пред нас имаше струпани хора преди 8 часа сутринта. Весела ваканция на всички!
Виж целия пост
# 1 172
Na_Vesi_Pateto,хубаво ,че се разрешили казуса!
Имах подобен казус-говорих на Р.С. с преподавателя,решихме недоразумението.Друго дете имаше също неща за доуточняване,но родителите му  май така и не разбраха за "грижата",която си остана в него  ущръб.Така ,че всичко се случва,но редът е все пак-преподавател,класен,директор.Старая се да спазвам йерархията и с  чест да излизат и двете страни от недоразумението.
Весело лято! Hug
Е, при нас го е направил:  класен( да не е сбъркала при пренасянето и са проверили дневника) - преподавател - директор. Т.е. - спазил си е процедурата човека. Simple Smile
И на вас хубаво лято. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 173
Съжалявам,грешно съм разбрала ,че Вие сте отишли направо при директора. Hug
Виж целия пост
# 1 174
Имам питане относно изборса на СИП - всички паралелки ли имат еднакъв избор или е свързан с профилиращите предмети?
Виж целия пост
# 1 175
На сайта на гимназията е качена програмата за първия срок. Има и съобщение за РС на 8 клас.
Виж целия пост
# 1 176
Според мен са актуални само съобщенията за родителската среща-програмата и учебните планове са миналогидишните.Рано е още да ги публикуват.По спомен някъде втората учебна седмица ги качнат на сайта.
Виж целия пост
# 1 177
И за мен буди учудване програмата. Някои от основните преподаватели на сина му ги няма. Да не говорим за класната...Синът ми като видя, че никъде не се споменава името й направо се ужаси!
Виж целия пост
# 1 178
Не е сменена програмата-погледнете ,че е за втория срок Laughing Laughing
Виж целия пост
# 1 179
Уфффф...успокоих се. Тъкмо си помислих " Как така нашата гимназия толкова рано се е организирала и е готова вече и програмата" 😀
Виж целия пост
# 1 180
 Hug Joy
И аз се постраснах Flutter Embarassed
Виж целия пост
# 1 181
 hahaha
Ще ме уморите!

За големите няма обявена РС, нали? Мързи ме да отварям сайта... Embarassed Още ми е ваканционно! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 182
РС е само за новоприетите осмокласници!
Виж целия пост
# 1 183
РС е само за новоприетите осмокласници!
Супер!  bouquet Мразя да ходя на РС! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 184
Ти не обичаш да ходиш, но поне не ти се налага да тръпнеш и да си сменяш цвета на лицето по няколко пъти  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия