pharmashopdiscount.com - сайт за френска бяла козметика - 2

  • 66 932
  • 744
# 450
А ти с кредитна или с дебитна карта се разплащаше? Сега разбрах, че моята приятелка е търгувала с дебитна карта, иначе картата си е нейна, и тя просто не желае да си разпраща повече лична информация, от тази, която така или иначе се вижда при транзакции-затова е канселирала поръчката. ОБАЧЕ сега от нейната банка са й казали, че парите й са извън акаунта й, и след 30 дни може да предизвика диспут и да се започне разследване за евентуалното им връщане, което обаче не е много сигурно. И тя е ужасно бясна разбира се и притеснена, че може да не си получи поне парите обратно....
Виж целия пост
# 451
от сайта са коректни. връщат всичко до стотинка. постоянно са ми връщали за всякакви неща - счупени продукти от доставка, забравени продукти, свършили продукти. само, че са французи и са бавни, неразбрани и лазят по нервите. сега са и почивките .... Crazy
Виж целия пост
# 452
Здраавей сиарабела,
Значи това ми се случи на мен с cocooncenter.comЩе дам отзиви за другия сайт, който го интересува или направо може да си направим тема, защото в него доставката е 100 пъти по-изгодна и дори безплатна при определена сума.
  bouquet


И аз пробвах cocooncenter.co.uk. Плюсове: безплатна доставка над определена сума (която много лесно се достига от две-три приятелки), много добре бяха опаковани нещата, с моята поръчка бяха много коректни и никакви проблеми не са ми създали.
Минуси: някои от цените са маааалко по-високи от pharmashopdiscount.com. Освен това нямат най-новите продукти на Филорга.
Може би наистина трябва да се отвори отделна тема за този сайт.
Виж целия пост
# 453
да, нямат някои неща, а други са с евро-две отгоре, което обаче се компенсира от бързото изпращане и безплатна доставка. В моя случай изо ейдж го имаха те, а не фармашопа, както и на лиерак една добра промоция...
така, че най-добре да се следят двата сайта, който си пазарува редовно те са за еднакви неща.

мисля си и фармашопа изпращат с колисимо и кокуна също, защо условията са толкова различни? при фармашопа е до 6кг и 17.9 евро, а при другите - до 20 кг и безплатна над 130 евро....Дали може фармашопа на базата на конкурентите си, да си преговорят условията с пощата като ги помолим и им намекнем за другия сайт? защото определено техните промоции на неща ме вълнуват повече, аз главно още купувам бебешките неща има ли смисъл да им пиша според вас?  Thinking
Виж целия пост
# 454
Момичета, позволих си да направя тема за сайта cocooncenter.co.uk. И без това май имаше намерение да се отваря такава тема, а аз се рових да го разучавам, та....  Mr. Green
Виж целия пост
# 455
Някой купувал ли си е уреда за фотоподмладяване на Филорга? Отзиви?
Виж целия пост
# 456
Някой пазарува ли с превозвач от Франция. Мисля да използвам Франсето, някой пробвал ли ги е от този сайт?

Виж целия пост
# 457
Аз пазарувам само с посредник. Ползвам Смарт Деливери.
Отзивите за Франсето не са много добри, аз не бих рискувала с тях, но ти си прецени  Hug
Виж целия пост
# 458
Мерси! Ще ги пробвам   bouquet
Виж целия пост
# 459
Някой пазарува ли с превозвач от Франция. Мисля да използвам Франсето, някой пробвал ли ги е от този сайт?

Аз пазаря от Франция с Франсето и не съм имала проблеми. Последно точно от този сайт поръчах Филорга.
Виж целия пост
# 460
Моля за покана   Praynig
Виж целия пост
# 461

Отзивите за Франсето не са много добри, аз не бих рискувала с тях, но ти си прецени  Hug

нищо подобно, Франсето са си супер. ако съм от софия и аз бих пазарила със смарт деливъри, защото те са оттам, а фрасето от русе. Но тъй като нито съм от соф нито русе, франсето е по-добрия избор за мен.
Виж целия пост
# 462
Josefin, споделям това, което съм чела в темата за превозвачите от Франция основно април и май месец когато пуснах няколко поръчки с продукти на Филорга. В момента не следя темата.
Тогава имаше доста с неполучени, изгубени и забавени пратки.
Всеки преценява сам за себе си  Peace
Виж целия пост
# 463
Здравейте момичета!

Да споделя, че получих първите си покупки от фармашопа  newsm44 Благодаря на Денис и на всички други, които ми помогнаха с избора и поръчката   bouquet

Поръчах си:

http://www.pharmashopdiscount.com/fr/uriage/3001-uriage-peptilys … 661434000867.html
http://www.pharmashopdiscount.com/fr/anti-age/20483-uriage-pepti … 661434000850.html
Много приятни кремчета - лека текстура, лесно се разнася, няма чувство за прекалено опъване, както от антиейдж кремовете по принцип, кожата остава много мекичка и приятна.. Доволна съм. За ефект - те са за млада кожа (моята не е особено млада, но е нормална и безпроблемна кожа и това е първото третиране, което й правя и реших да започна с нещо по-леко), така че не очаквам чудеса ... просто искам да започна отнякъде. Очаквам ефект по-скоро на шията.

Също така като допълнителна грижа, си поръчах:

http://www.pharmashopdiscount.com/fr/filorga/306-filorga-meso-ma … 401348573060.html

Първо нея намацах веднага след баня, докато са отворени порите - не знам дали си въобразявам, обаче веднага след това имах чувството, че лицето ми грее... едно изчистено такова стана и наистина все едно излъчването на кожата се промени... Тия Филорга май ще са новите ми приятели Simple Smile Имам мострички на нощния и дневния им крем, ще ги пробвам и май май... към нова поръчка отиват нещата

Останалите неща, които получих са ми познати, така че няма какво да ги описвам, просто бяха на чудесна цена:

http://www.pharmashopdiscount.com/fr/mustela-bebe/21544-mustela- … 504108013520.html
http://www.pharmashopdiscount.com/fr/soin-des-levres/23909-avene … 282779366779.html
http://www.pharmashopdiscount.com/fr/bebe-les-indispensables-mit … 504105010706.html

А относно новия сайт - моите неща са с повече то 1-2 евро разлика... Иначе доставката определено е предимство, което много дърпа към него. Не виждам нищо лошо хора, които отдавна си комуникират с фармашопа и са изградили отношения, не да им намекват, ами направо да си им кажат, че много момичета от нашя форум се насочват към другия сайт заради доставката и дали не могат и фармашопа да се задействат и да направят нещо по въпроса ... newsm10 Добре е на чист френски да им го напишем - ако искате, мога да подготвя писмото, но е добре да го прати някой техен по-отдавнашен клиент  Hug
Виж целия пост
# 464
Момичета, denis, имам нужда отново от вещия ви съвет!

Нали сме на кърма, вече 4ти месец и реших да си взема някаква хубава козметика за гърдите, да избегна увисването, доколкото е възможно...

Можете ли да ми препоръчате нещо подходящо?

Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия