Аз пък ще кажа,че за мен е възможно да обичам двама мъже,да обичам,да. Но не и да правя секс едновременно с двама.Аз допускам секса между 2-3-4.......което си е мръснишко отвсякъде.
Докато идеалната ти любов към двама и невъзможността ти за секс и с двамата е къде-къде по-възвишено.Нали?

Ако наистина се замислиш какво е любовта в своята същност, ще разбереш, че няма как да обичаш двама мъже едновременно.Ако си изцяло, всеотдайно, безгранично и т.н. влюбена и отдадена на един мъж, то няма как да дадеш същото и на друг.Там може да има харесване, тръпка (която е основно между краката
Не и любов в истинския смисъл на тази дума.
Мирама, доколкото разбрах , в темата става дума за плътска любов, между мъж и жена.
Родители, деца, приятели и прочие тук нямат място.

