Любов с двама и към двама

  • 31 645
  • 275
# 120
гнусно ми е дори да си го представя  Sick
Прилича ми на сексуална фантазия на жена, на която от дълго време и липсва както любов, така и секс
Виж целия пост
# 121
Значи гурутата определено си представят, че любов може да има само съм един.  Защо така? Любовта лимитирана ли е? Колкото и деца да имаш, ги обичаш.
Виж целия пост
# 122
Не си го представям за себе си и моят мъж. Широко скроена съм. Но, не и в това отношение. Не бих приютила друг мъж в леглото ни, точно толкова, колкото не бих приютила и друга жена.
Ако, обаче не съм в сериозна връзка, бих се замислила за тройка и съответно за евентуално възникване на чувства и към двамата мъже.
Виж целия пост
# 123
 Lizet33 , като се чуеш с приятелката си може ли да попиташ, дали не и идва натоварено секса с двамата наведнъж? То в крайна сметка така на кой да угодиш по-напред, пък иначе става доста "запълващо", като са едновременно, дали е чак толкова хубаво се чудех, че чак пък всички да го чакат с нетърпение...
Виж целия пост
# 124
Lizet33 , като се чуеш с приятелката си може ли да попиташ, дали не и идва натоварено секса с двамата наведнъж? То в крайна сметка така на кой да угодиш по-напред, пък иначе става доста "запълващо", като са едновременно, дали е чак толкова хубаво се чудех, че чак пък всички да го чакат с нетърпение...

Е за да ти отговоря няма нужда да се чувам. Секс с двама е 2 пъти по-хубаво отколкото с един, много ясно. Grinning А с двама любими вероятно още толкова.
Виж целия пост
# 125
Lizet33 , като се чуеш с приятелката си може ли да попиташ, дали не и идва натоварено секса с двамата наведнъж? То в крайна сметка така на кой да угодиш по-напред, пък иначе става доста "запълващо", като са едновременно, дали е чак толкова хубаво се чудех, че чак пък всички да го чакат с нетърпение...

Е за да ти отговоря няма нужда да се чувам. Секс с двама е 2 пъти по-хубаво отколкото с един, много ясно. Grinning А с двама любими вероятно още толкова.
Казваш го от опит,предполагам.
Виж целия пост
# 126
Не ти на кого да угодиш, а двамата угаждат на теб.
Виж целия пост
# 127
ето хармонична двойка и хармоничка тройка
Скрит текст:
Виж целия пост
# 128
Lizet33 , като се чуеш с приятелката си може ли да попиташ, дали не и идва натоварено секса с двамата наведнъж? То в крайна сметка така на кой да угодиш по-напред, пък иначе става доста "запълващо", като са едновременно, дали е чак толкова хубаво се чудех, че чак пък всички да го чакат с нетърпение...

Е за да ти отговоря няма нужда да се чувам. Секс с двама е 2 пъти по-хубаво отколкото с един, много ясно. Grinning А с двама любими вероятно още толкова.
Ама как няма да ти е хубаво като си от всякъде запълнена, ако има и трети за разкош удоволствието ще е пълно.
Колко сме ощетени ние с по един, да му се чудиш къде по напред.
Виж целия пост
# 129
Ех,Лабрадор...аз цял живот 4-листна детелина търся Crossing Arms ОтчаЯх се
Мадам,най-добре с трима.Така,де за късмет....детелини,детелиниииииии
Виж целия пост
# 130
ДА ЖИВЕЕ БГ-МАМА!  newsm20
Оправяте ми настроението - авторката, Мира, Мадам и другите... txtloves
Виж целия пост
# 131
Абе ситуацията си е извратена, но има някаква омая в нея, нещо вълнуващо и отблъскващо едновременно. Не знам, аз не бих се решила, нямам тази смелост да поема такъв психически товар.

А що се отнася до любов към двама - случвало ми се е неведнъж. Обикновено когато преминавам плавно от една връзка към друга.
Виж целия пост
# 132
Гледала съм Средиземноморска диета и ми хареса-много сладко филмче.
Снощи пък гледах Бяла напаст с подобен сюжет-съпругът знаеше, че жена му е влюбена, оставяше я да хойка, но молеше любовникът да я връща в къщи преди изгрев. Историята завърши с 2 трупа Simple Smile
Виж целия пост
# 133
Ето още един филм,който ще изгледам значи.Не ми казвай кои са труповете,че няма да ми е интересно инак Peace
Виж целия пост
# 134
Не разбрах точно как правят секс:
- мацката с любовника, а съпругът пече кекс и бърка коктейли в кухнята?
- мацката с любовника, а съпругът наоколо лъска бастунЯ?
- DP?
Дяволът е в детайлите  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия