В коремчето на мама отеснява и палавото СЕПТЕМВРИйче все по-нетърпеливо става!

  • 26 409
  • 728
# 570
Еееееееееееее Миленка, защо така не искаш в Сливен- знаеш ли колко е хубаво  hahaha hahaha hahaha Не и се връзвай- далече е от теб. Дано амо не дойде за по-дълго като се роди бебо, защото тогава ще изтрештиш наистина- и бебе и досадна свекърва идва в повече... Ама пък ще си крещиш на воля и ще викаш- следродилна депресия  Wink
Виж целия пост
# 571
Добро утро  
stefiss_1978 - класика любима -кафе и портокалов сок на мерси  bouquet
За Канелка днес са изцяло насочени мислите и молитвите  ми  newsm17/докато не се разпише ще  #Shocked/
Барбера -честит ти мъж,друго си е да знаеш че е зад гърба ти или до теб  luvbed
hrisik и аз съм за кошарката на Арбор  Simple Smile допада ми повече
radost81 имаш палци ,само спокойно

Ох отивам да си допия кафетето и да се пооправя лекинко че от 15,30 съм на док после пак ще пиша задължително отчет
Milena_87 ей не се спря бе жена -почини си
Виж целия пост
# 572
Добро утро  morning   ама така ми се спиииии  Tired Tired Tired
Виж целия пост
# 573

Ето обещаната почерпка:).Само че без орехите/поне аз/ ометох бая доволно количество току що.Чак ми е странно,аз пъпешите не ги тача кой знае колко.
Стефи:),ще дойде...квото и да правя няма оправия.Аз от онзи ден подготвям Тишо как няма да и давам бебето да го гушка и той си мисли,че съм тотално полудяла ама ще види,истина говоря Joy
Никита-спирам се вече/ама щото не остана/  Mr. Green
Виж целия пост
# 574
nikita_gd благодаря  Simple Smile
Ни епо принцип всяка година ходим на планина, но сега е абсурд да се метна та да отида чак до Априлци   Crazy
Днес съм на преглед и аз , да видим колко е наддала дребната  Heart Eyes
Виж целия пост
# 575
Здравейте тумбачета  

Ние доволно се наспахме с малчо и татко му и вече сме на линия  

Благодарско на Стефи и Миленка за сутрешния пир  Hug ... добре ми дойде  Mr. Green

Притеснявам се за Канела, че не е писала вчера, дано всичко е наред  Praynig
Смайли, Зайче и всички останали .. пишете когато можете  Hug

Ники, Анхелче ... успех днес на прегледите  Hug

lina_bs Според мен изобщо не взимай под внимание пробата от Бургас - как така ще ти взимат кръв от пръста  ooooh! Оставам наистина с впечатление, че там имате голям дефицит от към специалисти  Whistling

Миленка ... кажи сега кога се пренасяте официално там  Heart Eyes


Хубав ден ви желая
Виж целия пост
# 576
Добро утро, днес не мога да отплепя от леглото. Миналата вечер не спах, а вчера много се изморих и направо бях труп. Барбера на мен сега ми записаха часове всяка седмица чак до 29 август. Ама само за тонове, на ехограф съм чак на 29-ти. Вчера като отидох сефте нямаше хора, направо ми олекна, че няма да чакам, защото ми правиха 100 неща. Питаха ли те нещо за упойка дали искаш? Не разбрах предварително ли трябва да я заявя и платя, защото аз си мислех да слагам само ако много се наложи.
Виж целия пост
# 577
Здравейте,момичета.Сигурно след мама,вие най-много ме мислите  Hug
Снощи ме задържаха в болницата.Една система за тахикардия на бебчето и една за цитирам "нервна матка".Сутринта към 7 часа тоновете бяха около 150 и ме питаха дали искам да остана за още един ден или хапченца.Та реших да се прибера.Изследваха ми желязото-положението е все така Sad Ще им се да я задържат още,поне август да вляза.Продължавам все така със всекидневно ходене за тонове.
То до август има още една седмица,така,че ще устискам някак си.Инъче няма разкритие или проблеми със шийката.Проблема е с това желязо смотано.А за тоновете на бебка казаха,че вероятно жегата и нервите през последните две седмици са повлияли и то доста.
Не издържам вече психически!Направо се чудя на силите на Мама Зайка и всички други момичета,които имат проблеми от по-отдавна,а аз църкам за някакви си две седмици проблеми...
 Hug
Виж целия пост
# 578
Канелка, направо те побъркаха. Милата Hug
Виж целия пост
# 579
Канелче ... радвам се, че се разписа  Hug
Аз от онзи ден все ще те питам и все забравям. Абе този твой доктор не ти ли пускаше стандартните изледвания като на всички нас. Как така те е оставил с толкова ниско желязо  Thinking До сега като си правила изследвания в какви граници е било?

Аз ви оставям за сега ... мъжо изяви желание за ме води да вземем матраче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 580
Канелка,добре,че са се успокоили нещата Praynig
Виж целия пост
# 581
Тя май е казвала Фейт,че всичко е било ок до преди тези две седмици,с бременноста и изобщо ,но стреса и всичко заобикалящо ни си окзват влиянието ...
Канелка не само седмица ако се наложи ще стискаш - не остана /аз в такива случаи започвам обратно броене и се получава /
Виж целия пост
# 582
Карина, направо те побъркаха тези дни. То май повече от нерви са получава така. Стискай още малко, не остана. За хемоглобина, незнам дали ще ти се вдигне толкова бързо, че да си подходяща за пълна упойка, но искам да ти кажа, че вчера ме питаха дали искам секцио да планираме и варианта беше само епидурална упойка. Обясниха ми, че е много по-добре с нея, явно я няма тази опасност и да не се събудиш. На мен са ми правили операция с пълна упойка и също много трудно излязох. Сега се замислям ако стане работата за секцио дали да не предпочета епидуралната, че  и моя хемоглобин взе да пада.  Hug
Виж целия пост
# 583
добро утро ,прекрасни мами Hug аз отново не спах цяла нощ ooooh! легнах уж в 12 и 30,ама....в 2 -будна,в 4-будна и накраяв 7 -напълно будна Tired
джорджия иди в общината ,мила там ще ти кажат всичко,или звънни в отдел закрила на детето-също всичко знаят Hug
скай и според мен е така,едно детенце само си показва кога за какво е готово Peace
лина да!!! моя случай е такъв Crossing Arms в цибалаб,хламидия и микоплазма положителни,в Кандиларов -отрицателни!!! Naughty
хрис и аз съм за това легълце Hug
канелка бъди спкойна,миличка Hug знам,че е лесно да се каже,но аз съм в положение в момента ,в което пулса ми постоянно е много висок,и бебо е постоянно с много висок пулс ooooh!
и е от мен Tired аз съм виновна,и всички ми казват успокойсеее,ама на думи е лесно Naughty,но все пак бъди спокойна,моля те,всичко ще е наред ще видиш Hug Hug Hug още малко остана
Виж целия пост
# 584
Хм толкова ли не се усеща с тази епидурална?Аз бях чувала за спинална при секцио /моята приятелка така ражда/.Канела,няма да се предаваш!Стискаш зъби и съвсем скоро всичко ще е просто кофти сън Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия