Бельото отвън

  • 44 884
  • 869
# 555
По-напред някой написа, че вече сютюените не са по 2 лв., а са поскъпнали. Обаче ето къде са най-евтините гащи:

Скрит текст:


А тук да си признаят кои са си оставили така на показ одеждите:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 556
А за люпенето на семки?  Mr. Green
Нека да го възложим на половинът. И той да вземе участие в мероприятието. В никакъв случай епилиран. Ако по някаква случайност е природно неокосмен, бръснете от главата му и лепите по гърдите. Ако не остане за подмишниците офръцвате децата за целта.

Ване, нема да гълташ, само ще духаш. Стига мръня, ще се прежалиш за една седмица  Laughing
Виж целия пост
# 557
Ване, нема да гълташ, само ще духаш.
Туй малко встрани или, ако щеш, надолу от цигарената тема ми прозвуча.  Whistling
Виж целия пост
# 558
По-напред някой написа, че вече сютюените не са по 2 лв., а са поскъпнали. Обаче ето къде са най-евтините гащи:

Скрит текст:



Ша има да 'зимат. В Търново от много време продават гащи по 30 ст. и то не какви да е гащи, а прашки!!!

А и онези бабешките сютюени са си още по 2 лв.
Виж целия пост
# 559
Краули, само кажи кой да целя и съм там! Ша духам като вечерен бриз  Mr. Green
Виж целия пост
# 560
Казах, ти само дууу..произвеждаш дим, вятърът си знае по-нататък. През девет чадъра на десети шезлонг ще я открие. И повярвай ми, тя ще пусне тема  Wink
Виж целия пост
# 561
Моля, моля това за 2 -та лева е мое... Laughing
Има ги още, съжалявам, че не мога да дам фото доказателство.
Но като филолог да ви кажа как се пише правилно - СЮТЕЕНИ Joy
и бабИшки гащи - заклевам се, че съм виждала такива табелки!
Виж целия пост
# 562
И аз да подам дебела презрамка на сутиен от 2 лв. и да приключваме борбата, която е безмилостно жестока, между другото.
Виж целия пост
# 563
Моля, моля това за 2 -та лева е мое... Laughing
Има ги още, съжалявам, че не мога да дам фото доказателство.
Но като филолог да ви кажа как се пише правилно - СЮТЕЕНИ Joy
и бабИшки гащи - заклевам се, че съм виждала такива табелки!

Е аз пък днес видях праШки креМвирши.
Виж целия пост
# 564
Но като филолог да ви кажа как се пише правилно - СЮТЕЕНИ Joy

Шмъ прущааш, ма явно не си запозната! Ей ти на:

Виж целия пост
# 565
А, имало и по - евтини!!!!
Виж целия пост
# 566
Аз днес си купих сЮтиенче, но ме е страх да споделя за цената, ще ме подберете...
Виж целия пост
# 567

Е аз пък днес видях праШки креМвирши.

На червеното кое му е грешното? newsm78
Виж целия пост
# 568
Аз днес си купих сЮтиенче, но ме е страх да споделя за цената, ще ме подберете...

Ако е над 5 лв. , не си за тука.

H0uSse_Baby, пише се с Ж.
Виж целия пост
# 569

Е аз пък днес видях праШки креМвирши.

На червеното кое му е грешното? newsm78

Не би ли трябвало да е "праЖки", т.е. от Прага?  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия