Бельото отвън

  • 44 873
  • 869
# 705
joy_r , ама как щеше да сА лишиш от подобен чумбиш  Laughing

Да влизат мъжовете и да започва брането на бостана  Naughty
Виж целия пост
# 706
...дамата с прасенцата...
колко чеховско hahaha hahaha hahaha

Мадам, да се бях лишила по-добре Joy
Виж целия пост
# 707

How to wear Backless Tops!

Виж целия пост
# 708
Ох, тази година сред абитуриентките имаше доста по темата - изцяло облечени в бельо (една розова с жартиери и много тюл), както и такива с изцяло липсващо. Имаше една ужасна - голият гръб преминаваше в гол гъз, а бельо - не.
Виж целия пост
# 709
На мен ми е грозно така, предпочитам сютюен да се вижда. Flutter
Виж целия пост
# 710
Къде е Чехов сега, да събира мат'реал, къде? Ама то радост ли бе да я опишеш! На фона на тази насвяткана абитуриентка, участничките в карнавала в Бразилия с техните прашки и пера в задниците, направо ми изглеждат като олицетворение на въздържанието и порядъчността.
Виж целия пост
# 711
Ох, тази година сред абитуриентките имаше доста по темата - изцяло облечени в бельо (една розова с жартиери и много тюл), както и такива с изцяло липсващо. Имаше една ужасна - голият гръб преминаваше в гол гъз, а бельо - не.

тази е стара, от доста време се върти в нет пространството...
Виж целия пост
# 712
голият гръб преминаваше в гол гъз
Днес сте поетични, много hahaha

Бутински, всяка година тайно отправям благодарствена молитва, че по баловете не съм в България ooooh!
Виж целия пост
# 713
pasinet , ммммм класика в жанра  Grinning

Мацката с летящите бомби я показх и на милото  Shocked Щото моите две правят нейната една  Laughing
Виж целия пост
# 714

На мен ми е грозно така, предпочитам сютюен да се вижда. Flutter
На мен и в двата случая ми е грозно, но се чудя ако ми подарят такава блуза какъв вариант ще избера за носене, освен да обърна гърба отпред, че поне да се вижда по хубавата част от сютюена.  Mr. Green
Виж целия пост
# 715

На мен ми е грозно така, предпочитам сютюен да се вижда. Flutter
На мен и в двата случая ми е грозно, но се чудя ако ми подарят такава блуза какъв вариант ще избера за носене, освен да обърна гърба отпред, че поне да се вижда по хубавата част от сютюена.  Mr. Green
Да, и аз се чудя, като и без сутиен не ходя. Crazy Дано не ми подаряват. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 716
Изводът е, че такива блузки са за мадами с малки боски.
Виж целия пост
# 717
Ми те и моите са малки, но пак не ходя без сутиен. Grinning
Виж целия пост
# 718
Ето ги - бельото си е отвън, където го има. Явно може, но само по важен повод, в ежедневието човек трябва да е по-умерен.
Виж целия пост
# 719
На някой жени с по стегнати тела и с хубав тен и кожа, когато розови дантелки се виждат е сладко и загадъчно и е адски възбуждащо. Отива им и стои красиво. Останалото си е завист и клюки. На красивото тяло, малко дантелка си е супер хубаво и сладко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия