ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 72 434
  • 758
# 255
Моля модератор да заключи тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=682005.new#new
Потребителката пренасочи въпроса си в друга тема.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 256
Как мога да публикувам отговор, но като "Гост"? Пробвах да изляза от профила си, но тогава нямам бутон "отговори", а из темите съм срещала гости

Гости могат да публикуват само в този подфорум - Правила, условия и указания (напр. потребители, забравили си паролата или с проблеми при регистрацията) и в подфорум Благотворителност.
Във всички останали подфоруми могат да пишат само регистрирани/логнали се потребители.

Здравейте, имам нужда от помощ. Търся тема за клиника Свети Лазар, в частност д-р Николов. Откривам стари теми, архивирани, в форум проблемно забременяване....  Не намирам място, в което да задам въпроса си и се чудя дали да пусна отделна тема. Предварително ви благодаря   bouquet


Публикувайте нова тема в Здравни заведения, специалисти или в Проблемно забременяване, в зависимост от същността на въпроса Ви.


Виж целия пост
# 257
Как мога да публикувам отговор, но като "Гост"? Пробвах да изляза от профила си, но тогава нямам бутон "отговори", а из темите съм срещала гости

Гости могат да публикуват само в този подфорум - Правила, условия и указания (напр. потребители, забравили си паролата или с проблеми при регистрацията) и в подфорум Благотворителност.
Във всички останали подфоруми могат да пишат само регистрирани/логнали се потребители.

Благодаря за отговорът!
Виж целия пост
# 258
Здравейте, моля да ми помогнете. Не виждам къде пише кои са модераторите в Клюкарника. Искам да помоля да отправят предупреждение на една потребителка. Не става дума за един пост, за да използвам бутона за информиране. Благодаря.
Виж целия пост
# 259
Здравейте! Имам 2 въпроса:
1. Как мога да редактирам вече публикуван пост? Ако го напиша сега, имам възможност да го редактирам и дори изтрия... Но, ако искам да променя нещо конкретно в пост, който е бил публикуван преди 2 седмици, защо не мога?! Освен бутон "цитат", друг не виждам, къде изчезват "редактирай" и "изтрий съобщението"?
2. Има ли възможност за закриване на профил и как? Питам ви съвсем информативно...
Благодаря!
Виж целия пост
# 260
Здравейте, може ли да обърнете внимание на тази потребителка. Имам чувството че се опитва да натрупа точки.
Въпросната потребителка има над 70 коментара за 8 часа (откакто се е регистрирала).
Моля модератор да обърне внимание на това!
Виж целия пост
# 261
Здравейте, моля да ми помогнете. Не виждам къде пише кои са модераторите в Клюкарника. Искам да помоля да отправят предупреждение на една потребителка. Не става дума за един пост, за да използвам бутона за информиране. Благодаря.

Клюкарникът се модерира от всички модератори с ранг Джедай, както и от Администраторите.
Може да използвате бутона Информирай модератор.
Държа да обърна внимание и използвам случая да Ви предупредя относно Вашето поведение в темата за правописа, излизането от рамките на добрия тон и обидните епитети, които употребявате (вече има десетки доклади от различни потребители, касаещи именно Вашето поведение).

Здравейте! Имам 2 въпроса:
1. Как мога да редактирам вече публикуван пост? Ако го напиша сега, имам възможност да го редактирам и дори изтрия... Но, ако искам да променя нещо конкретно в пост, който е бил публикуван преди 2 седмици, защо не мога?! Освен бутон "цитат", друг не виждам, къде изчезват "редактирай" и "изтрий съобщението"?
2. Има ли възможност за закриване на профил и как? Питам ви съвсем информативно...
Благодаря!



РЕДАКТИРАНЕ И ИЗТРИВАНЕ НА ПОСТИНГИ

След направена публикация, всеки потребител, в ограничен период от време, може да редактира собствения си постинг.
До 300 секунди (5 минути) след публикацията може да бъде направена редакция, без това да се отразява по някакъв начин в постинга.
Общото време, в което потребителят може да редактира постинга си, е 24 часа, но след изтичане на първите 5 минути, направената редакция се отбелязва с надпис "Последна редакция: *дата и час* от Nickname".
След изтичане на 24 часовия период след публикуването на постинга потребителят няма право да го редактира.

Забраната за редакция не е валидна за отчетните форуми и форума за благотворителни акции, където често се налага допълване на информация в първия постинг на темите.

Потребителите имат право да изтриват постингите си само в случай, че след тяхното мнение няма други публикации - т.е. само ако мнението им е последно в темата.

Редакцията и триенето на стари съобщения не се поощрява, тъй като това може да изкриви представата за постингите на други потребители в същата или други теми и да представи техните реакции в погрешна светлина.

При желание на потребител да бъде изтрит профила му, не се изтриват направените през този профил публикации.
Не се трият стари публикаци по желание на потребител (независимо дали желае да бъдат изтрити 1, няколко или всички публикации, които е направил). По изключение може да се изтрият публикации, които нямат последващи отговори, не са цитирани и по никакъв начин не влияят на дискусията в конкретната тема.

В допълнение - при желание за прекратяване на участието на даден потребител тук, профилът му се "замразява", потребителят получава ранг "Отказал се". Мненията остават.
Виж целия пост
# 262
Благодаря много за отговорите! А при желание за прекратяване на участието си тук, "замразяването на профила" как се извършва - всеки може сам да го направи (и как) или задължително трябва да се обърне към вас и да се "заяви"?
Виж целия пост
# 263
Тук в темата или чрез лично съобщение до Tatti.
Виж целия пост
# 264
Здравейте, моля да ми помогнете. Не виждам къде пише кои са модераторите в Клюкарника. Искам да помоля да отправят предупреждение на една потребителка. Не става дума за един пост, за да използвам бутона за информиране. Благодаря.

Клюкарникът се модерира от всички модератори с ранг Джедай, както и от Администраторите.
Може да използвате бутона Информирай модератор.
Държа да обърна внимание и използвам случая да Ви предупредя относно Вашето поведение в темата за правописа, излизането от рамките на добрия тон и обидните епитети, които употребявате (вече има десетки доклади от различни потребители, касаещи именно Вашето поведение).


Благодаря. Знам, че не е тук мястото, но всичко започна с това, че въпросната потребителка се опита да ме изгони от темата, а после се включи на помощ цяла група, очевидно със същата цел. А аз исках просто да пиша. Очевидно е въпрос на организация – кой превари, той завари, тоест печели първият докладвал. Ако наистина има десетки доклади, защо никой модератор не ме е информирал и предупредил? Очевидно не са видели причина, иначе досега да си бях спечелила нещо равносилно на бой с пръчки.  Confused Ето, може да видите тук  във второто ми мнение, последния цитат, за какво става дума.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=681482.570
Сега ще пиша на някого, благодаря отново.
Виж целия пост
# 265
Напротив, причина виждам.
Просто аз рядко отправям персонални предупреждения, тъй като не ползвам лични съобщения.
Темата не съм я разчистила, защото неколкократно потребителите се опитаха да върнат нормалната дискусия в нея, а мненията, в които има изрази, които смятам, че са нарушение на добрия диалог, съдържат и друга информация, отговаряно е на тях, цитирани са и т.н.

Определено няма "правило на първия", но определено има тежест случаят, в който голяма част от потребителите в дадена тема изразяват едно и също отношение. И не, не става въпрос за организирана групичка потребители, които се подкрепят, а за хора, които желаят дискусията в дадена тема, дори да се зароди спор, да се придържа към някакви нормални граници на добър тон и комуникация без излишна агресия и обиди.
Виж целия пост
# 266
Там е работата, че първоначалната агресия беше насочена към мене. Какво трябваше да направя според вас? Още отначало да се оплача? Откъде да знам, че се поддържат една друга и ще се съюзят? И да, смятам, че са се организирали нарочно. Ако сте прочели мнението ми, обсъждаха ме и ми се присмиваха. Това какво заслужава? Групово предупреждение? Досега трябваше да са се извинили и всичко щеше да приключи. Изобщо се усещаше отношение към мен като към непълноценна, защото не ме познават, все едно темата им е запазена територия и аз съответно нямам право да пиша. Едва ли не съм задължена да съм писала във всички други раздели и съм се появила от нищото – така ми беше заявено. А групови предупреждения не налагате ли? Невинаги мнозинството е право, понякога то се съюзява за постигане на обща цел. Ето оттук тръгнаха нещата, във второто ми мнение може да се види цитатът. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=681482.255

Съжалявам, че продължавам да ви занимавам, но направо ми стана смешно заради тия десетки доклади – ако ставаше дума за нещо положително, едва ли щяха да се обединят толкова бързо. А иначе аз не научих нищо ново от темата, но пък от мен научиха доста – виждам ги, че коментират, но не се сетиха едно благодаря да кажат. Това дали са го докладвали? Съмнявам се. Лека вечер.
Виж целия пост
# 267
Проследила съм дискусията и развитието и.
Не съм съгласна с Вашата интерпретация на събитията.
Пак повтарям, не считам, че става въпрос за "съюзяване", а за реакция на Вашия стил на изразяване.
Виж целия пост
# 268
На Известия брояча ми отчита едно непрочетено, но в Известията на нито едно не пише ново.  Rolling Eyes

П.П. Оправи се.
Виж целия пост
# 269
Здравейте.
Има ли начин снимките в подписа да бъдат една до друга на ред?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия