ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 72 423
  • 758
# 330
Здравейте мили приятели.Защо от днес при влизането ми във форума на Бг-мама ми се появява един предупредителен прозорец и ми съобщава ето това

http://prikachi.com/images/644/5412644W.jpg
Виж целия пост
# 331
Здравейте мили приятели.Защо от днес при влизането ми във форума на Бг-мама ми се появява един предупредителен прозорец и ми съобщава ето това

http://prikachi.com/images/644/5412644W.jpg
Точно преди вашият пост Мамма е отговорила на този въпрос.
Виж целия пост
# 332
Здравейте , защо още не мога да пиша  и да пускам теми в някой подфоруми?
Виж целия пост
# 333
Защото нямате нужния брой мнения във форуми, в които се отчита.
Има 2 теми относно рангове и брой мнения в този подфорум, там пише по-подробно.
Виж целия пост
# 334
Защото нямате нужния брой мнения във форуми, в които се отчита.
Има 2 теми относно рангове и брой мнения в този подфорум, там пише по-подробно.
Е добре де аз имам над 50 мнения а в профила ми пише ,че са 9? Защо?
Виж целия пост
# 335
Нямате. Не са във форуми, в които се отчитат.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336416.0
Виж целия пост
# 336
Моля модератор да закове новата тема

Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 32
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=685095.new#new

и да архивира старата
Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 31
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=673651.new#new

Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 337
Искам да помоля админи, модератори и в частност Tatti да се съобразяват наистина с правилника, да не вземат страна по лично усмотрение спрямо едни или други потребители, да не трият и санкционират избирателно по тяхно лично усмотрение, без да има реално престъпване на правилата. Правилникът е за всички, включително и за тях. Ако е възможно.
Виж целия пост
# 338
Искам да помоля админи, модератори и в частност Tatti да се съобразяват наистина с правилника, да не вземат страна по лично усмотрение спрямо едни или други потребители, да не трият и санкционират избирателно по тяхно лично усмотрение, без да има реално престъпване на правилата. Правилникът е за всички, включително и за тях. Ако е възможно.
Искам да Ви обърна внимание за последен път да престанете да саботирате темата, да предизвиквате дрязги и да събирате "почерпки за кафета". Можете да се консултирате извънфорумно с Надин и да се информирате точно колко пъти е пренебрегнала и нарушила форумните правила, както и заобиколила наложените забрани.
Виж целия пост
# 339
Искам да помоля админи, модератори и в частност Tatti да се съобразяват наистина с правилника, да не вземат страна по лично усмотрение спрямо едни или други потребители, да не трият и санкционират избирателно по тяхно лично усмотрение, без да има реално престъпване на правилата. Правилникът е за всички, включително и за тях. Ако е възможно.
Искам да Ви обърна внимание за последен път да престанете да саботирате темата, да предизвиквате дрязги и да събирате "почерпки за кафета". Можете да се консултирате извънфорумно с Надин и да се информирате точно колко пъти е пренебрегнала и нарушила форумните правила, както и заобиколила наложените забрани.
Интересно е аз самата кои точки от правилника според вас нарушавам? Може би една единствена съществуваща, неписана - "не спори с админа?" В коя епоха живеем? Не съм съгласна, че предизвиквам дрязги и саботирам каквото и да било. Просто отговарям на неоснователни нападки и посочвам къде има проблем.
 А вашето отношение продължава да бъде доказателство на моите твърдения. Би трябвало да смените последната буквичка от никнейма ви в "о". По-старите поколения знаят за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 340
Явно имате навик да четете само собствените си публикации.
Нарушаване непрестанно 6 и 10 точка от правилата на форума.
Нарушавате също и 7, като създавате страница и апелирате към "подаряване на кафета" на преводачите.
Съответно получавате абсолютно адекватното ми отношение.
Виж целия пост
# 341
Явно имате навик да четете само собствените си публикации.
Нарушаване непрестанно 6 и 10 точка от правилата на форума.
Нарушавате също и 7, като създавате страница и апелирате към "подаряване на кафета" на преводачите.
Съответно получавате абсолютно адекватното ми отношение.
Съжалявам, но е абсолютно невярно по 6 и 10 точка. Жалко за правилника и прилагането му. А по 7 точка - в момента, в който изявихте забрана, престанах да промотирам страницата. както и престанах да пиша във форума. В последните два постинга отговорих на Ари888 и Корделия, които самите те повдигнаха въпроса за кафе-страницата, но не съм промотирала страницата, нито съм давала линк. Може би ще е по-добре да не триете постингите ми, а да ги цитирате тук като доказателство за вашите обвинения. Но ние с вас и някои други форумци знаем много добре, че нямате основание. Никога, откакто съм в този форум, не съм нагрубила, не съм наругала, не съм обиждала, не съм се гневила срещу някого, не съм се опитвала да налагам мнение, не съм спамила (не повече от всеки друг).
Виж целия пост
# 342
Аз не съжалявам. Правилата са ясни и също нямат нужда от съжалението Ви.
От 26-ти септември до момента имате 47 публикации и нито една по тема, различна от тази за преводите, платените СМС-и, технически подробности по преводите и отношеният вътре в и между преводаческите агитки.  Лично аз съм предупреждавал в същото време над 6 пъти в темата и на ЛС, че тези Ви отношения и инициативи, нямат отношение към темата и нямат място в този форум.
Толкова за оправданията Ви.
Виж целия пост
# 343
Аз не съжалявам. Правилата са ясни и също нямат нужда от съжалението Ви.
От 26-ти септември до момента имате 47 публикации и нито една по тема, различна от тази за преводите, платените СМС-и, технически подробности по преводите и отношеният вътре в и между преводаческите агитки.  Лично аз съм предупреждавал в същото време над 6 пъти в темата и на ЛС, че тези Ви отношения и инициативи, нямат отношение към темата и нямат място в този форум.
Толкова за оправданията Ви.
Ами в такъв случай пребройте и мненията на останалите в темата на същата тематика. И не забравяйте също така масирания флуд на потребителите в последните 10-15 страници. Аз не виждам никакви оправдания от моя страна. Не съм виновна, за да се оправдавам. Обърнете внимание на собственото си поведение.
Виж целия пост
# 344
Добър ден!

Пиша във връзка с темата "Спечелете билет за концерта на J Lo в София".
Копирам тук поста ми, публикуван в нея:

Моля, админите да направят проверка
на потребителите от последните пет
записа в темата - Кера Донева, Шамс От Тебриз,
Зорница Стойкова, Цветомилникола Иванов, Анелия Колаксъзова
.  

Пет регистрации, направени днес от 13:40
до 14:52, с профили, оформени по идентичен
начин. Начинът на оформяне на постовете
също е идентичен. Защото така всичко това
ме навежда на мисълта за мултиакаунтинг и
нечестен опит за участие?

Малко след моя пост регистрациите вече са шест.
Справка оттук-нататък.

Добавям още профилите на Mery Polirovska, Борис Василев и Биляна Евгениева.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия