ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 345
Изпуснах стрелбата. Какво стана?
Виж целия пост
# 346
И аз исках да питам - за регламента в стрелбата. Сега в момента тече наново втори етап. Филали ли се водят, какво ли. Гледам, част от точките им стоят.
Но така или иначе сега ще се определи олимпийската шампионка.
Гроздева май няма особени шансове, Антоанета Бонева е сред първите 8.
Виж целия пост
# 347
Аз гледам Явор. 4:0 за другия. Wink Много късно я обновяват тази програма. В последния момент. Tired

Загуби Явор.
Виж целия пост
# 348
И по фехтовка паднахме. Peace
Виж целия пост
# 349
Аз засядам пред Новак и Лейтън. Камон, озиииии Heart Eyes
Виж целия пост
# 350
А финалът на 25м пистолет кога е?
Виж целия пост
# 351
17:30-18:00 Wink
Виж целия пост
# 352
А Евроспорта са сложили някакъв коментатор, който говори така, ч е се чудих известно време на английски ли говори Laughing

Шотландецът ли? Много ме радва.  Laughing
не, него го разбирам. Тоз беше некакъв гост, само за плуването- голям зор видях Joy
Виж целия пост
# 353
аз вчера бях на тениса.Лейтън е в мн добра форма според мен и има супер агитка  Grinning
Виж целия пост
# 354
Лейтън е страхотен Grinning. Жалко, че толкова рано се натресе на онова Tired
Виж целия пост
# 355
Извинете, за Лейтън Хюит ли говорим? Той не е ли пенсионер?  Shocked
Виж целия пост
# 356
Предпенсионно избухва. Преди месец спечели и АТР-турнир Peace
Виж целия пост
# 357
Лейтън е страхотен Grinning. Жалко, че толкова рано се натресе на онова Tired

Но пък със Сами Джейн като новоизлюпена mixed двойка, имат доста прилични шансове.
Дано да ги реализират  Peace
Виж целия пост
# 358
Мария Гроздева и Антоанета Бонева отпаднаха от финалите на стрелба - съответно с 9 и 10 място, на косъм разстояние от финалистите.
Мария е имала обстрелване с други две състезателки, които са се борели за 7-8 място във финала с равен брой точки, но за съжаление от трите тя е получила най-слабия резултат.
И иначе във втория кръг е с 299 от 300 възможни точки, но след кошмарния първи...
Жалко.
Виж целия пост
# 359
Жалко Confused

прекрасно играе в момента Лейтън, а Джокович не е като да ен с ебори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия