ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 390
какъв кошмар за Танака Confused
Виж целия пост
# 391
Изпуснах класирането, защото не слушах, но гледах. Много интересно състезание.
Виж целия пост
# 392
Започват щангите. smile3508 Надявам се коментатора  по Евроспорт да е на по- високо ниво от коментатора на БНТ. Онзи ден си позволи няколко доста злобни и неуместни коментари по адрес на вицешампионката от Тайланд.
Виж целия пост
# 393
И аз изтървах класирането, германчето вреди ли се за бронз?

И преди плуването- ето с какво се надъхват австралийските плувци преди старт. Още една причина да ги харесва човек Laughing
Виж целия пост
# 394
Коментаторите са опасни. Изразът - "Съдиите са големи математици" много ми хареса  Joy Joy Joy Добри обаче си бяха първите трима. Немецът взе среброто и американчето бронза...  Hug

Плуването започва...  Shocked
Виж целия пост
# 395
И аз изтървах класирането, германчето вреди ли се за бронз?


Сребро дори - http://sportvox.net/?p=167827
Виж целия пост
# 396
Наредена- давай, Магнусен newsm18
Виж целия пост
# 397
По Евроспорт е винаги пряко Peace. А днес задължително- все пак е финалът в 100-те свободен стил за мъже Simple Smile

В колко часа е плуването?

А верно почнало,бях на Никита и не съм видяла  Blush
Виж целия пост
# 398
Обичам да падат световни рекорди  Heart Eyes
Виж целия пост
# 399
Обичам да падат световни рекорди  Heart Eyes

И аз, и аз... Голяма радост пада, който и да успее...
Виж целия пост
# 400
Радост за окото  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 401
А момичетата ни плачат в студиото пред Кедъра  Sad
Виж целия пост
# 402
Давай, Джеймииии Grinning
Виж целия пост
# 403
Който бе за Хамериканеца - честито!!!!

Джойче, 1(една) стотна разлика........Съжалявам......
Виж целия пост
# 404
Нееееееееееееееееееееееееееееееееее  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия