ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 435
Между 12 и 1 ваше време, в сериите на 50м. След това, освен ако не стане велик сакатлък- вечерта в полуфиналите. Серията му е убийствена, коридор до коридор с Магнусен.

този винаги го чета като Мегагнусен... РАДИОАКТИВ в атака.
Даже не го знам как изглежда човечеца.
Там не можеш атакува, ето го Джеймс как изглежда Laughing

Мегагнусен определено не е Grinning

Герганка, нали знаеш, че Лохте и Фелпс са на едни години, и се състезават еднакво дълго време?
Виж целия пост
# 436
Не мога да не споделя това.  Confused
Защо китайците са толкова добри?
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2182127/How-China-trains … =most_read_module
Виж целия пост
# 437
И мен си ме кефят и Фелпс, като действаща легенда, и Лохте, като младост и надъханост...

Абе хора, Лохте е по-голям от Фелпс почти с една година! Утре става на 28.

А, Джой ме е изпреварила.
Аз само уточних...
Виж целия пост
# 438
Све, развали ми романтичния поглед към спорта Confused. Отвратителна статия, особено поради факта, че най-вероятно е повече от достоверна Embarassed
Виж целия пост
# 439
Знам, съжалявам. И аз така се почувствах. От първата снимка ми се доповръща.

И като си помислиш, че хиляди от тези деца дори няма да видят голямо международно състезание... Ще си останат само с това, което са преживели там .  Confused
Виж целия пост
# 440
Всъщност сега като се замисля, по онези ширини гледат на живота различно от нас- подобни издевателства за тях са нормални. И японците са същите, затова и успяват в особено болезнените спортове като гимнастиката. А в България Нешка Робева създаде велики шампионки, които я сравниха със земята, защото ги е карала да си изпълняват спортния режим.

Иначе вчера в един друг форум един младеж каза нещо особено вярно- лошо няма китайците да са първа олимпийска сила, противно е само как се тикат в спортове, в които нямат школа и традиции, и от които след олимпиадата ще изчезнат за 4 години, до следващия форум, на която партията ще иска резултати. Типичен пример- плуването. Гарантирам, че назобените им шампиони ще се покрият след игрите,а  след 4 години ан тяхно място ще дойдат нови 15-годишни, ще оберат медалите, и ще потънат в горите тилилейски. Да върви после ФИНА да ги гони за допинг Laughing
Виж целия пост
# 441
O, абсолютно съм съгласна - без желязна дисциплина и хиляди часове тренировка не е възможно да се постигне какъвто и да е значим спортен успех. Въпреки това, границата между твърда ръка и насилие е твърде тънка. Особено в страни като Китай сега, и СССР преди, където спортът е и въпрос на чест и национално превъзходство, освен всичко друго.

Не знам дали си спомняш как футболистите нан Северна Корея се страхуваха, че ще ги изпратят в лагер след Световното 2010, защото загубиха всичките си мачове в групата. Олигофренска история. Колкото и да уважавам културните различия, такива неща са просто престъпление, а не национална особеност.
Виж целия пост
# 442
Според мен разликата в подготовката е по-скоро в ранна детска възраст- в Европа и Щатите отрочето е безценно съкровище, родителите го записват на спорт, очаквайки треньорите да го третират със съответното внимание. И у детето постепенно се създава навик и дисциплина, а убийствените натоварвания идват на по-късен етап. В Китай не е така- вижда се талант в детето, и веднага се започва с изцеждането. Та тези деца така и не се научават да обичат това, което са принудени да правят по цял ден. Затова и в артистичните спортове са толкова роботизирани, те ен влагат душа, а само изпълняват норми.
Виж целия пост
# 443
Да, най-вероятно си права.
Виж целия пост
# 444
Не знам дали съм права, деца нямам. Но когато имам, няма да оставя някой да издевателства над тях с цел "слава на родината". Нека някой друг я прославя, пък моето дете да е здраво и щастливо.
Виж целия пост
# 445
Не знам дали съм права, деца нямам. Но когато имам, няма да оставя някой да издевателства над тях с цел "слава на родината". Нека някой друг я прославя, пък моето дете да е здраво и щастливо.
Сигурно олимпийските и световните шампиони са нещастни...
Виж целия пост
# 446
Къде съм казала такова нещо Shocked? Хайде да не профанизираме Peace
Виж целия пост
# 447
Не знам дали си спомняш как футболистите нан Северна Корея се страхуваха, че ще ги изпратят в лагер след Световното 2010, защото загубиха всичките си мачове в групата. Олигофренска история. Колкото и да уважавам културните различия, такива неща са просто престъпление, а не национална особеност.
Абсолютно мисля като вас, точно това коментирахме с един приятел вчера. А горния цитат го подкрепям напълно. Wink

Гонките по ветроходство:

 16:00 часа - Ветроходство (клас RS:X, V гонка, мъже) - Йоан Колев

16:00 часа - Ветроходство (клас RS:X, V гонка, жени) - Ирина Константинова

16:45 часа - Ветроходство (клас RS:X, VI гонка, мъже) - Йоан Колев

16:45 часа - Ветроходство (клас RS:X, VI гонка, жени) - Ирина Константинова

Има някакво разминаване с Мамето. Thinking
Виж целия пост
# 448
Големите отличия в спорта изискват огромни саможертви! Няма друг път да изкачиш Олимп..  Grinning
Лишаваш се от нещо, за да получиш нещо, което желаеш повече. Така е в спорта, така е и в живота. Све, Джой и двечките сте прави обаче.. Картинката е грозна, но и реална за тези ширини.  Това ако е мое дете - никога няма да го позволя.

Сигурно олимпийските и световните шампиони са нещастни...

Да бе, сигурно Рафиня като е бил на 12 са го били с прът през ръцете за по-добър захват..  ooooh!
Виж целия пост
# 449

Гонките по ветроходство:

 16:00 часа - Ветроходство (клас RS:X, V гонка, мъже) - Йоан Колев

16:00 часа - Ветроходство (клас RS:X, V гонка, жени) - Ирина Константинова

16:45 часа - Ветроходство (клас RS:X, VI гонка, мъже) - Йоан Колев

16:45 часа - Ветроходство (клас RS:X, VI гонка, жени) - Ирина Константинова

Има някакво разминаване с Мамето. Thinking

Може и да има разминаване, ето и в официалният сайт - http://www.london2012.com/sailing/schedule-and-results/day=2-august/index.html

Women's RS-X
Time Event   Status
14:15   - Race 5   
15:05   * - Race 6   
Men's RS-X
Time Event   Status
15:40   - Race 5   
16:30   * - Race 6

Разлика 2 часа Лондон - България......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия