ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 465
Нещо не те разбрах. Thinking
Виж целия пост
# 466
Аз изключвам и Йовчев. Peace Страхотен е, обичам го, но няма шанс за медал, възрастта и травмите си казват думата. Hug Художествената гимнастика не е за подценяване.
Виж целия пост
# 467
Според мен биха му дали висока оценка, именно заради това + представянето му!
Виж целия пост
# 468
Ако разчиташ на благосклонност към него от съдиите - забрави. Никакъв шанс.
Виж целия пост
# 469
Високи, високи, но колко да са високи. Няма да му подарят медала, не, че не го заслужава, но физически не му е възможно. Wink
Виж целия пост
# 470
Ако разчиташ на благосклонност към него от съдиите - забрави. Никакъв шанс.
По-скоро точно обратното
Виж целия пост
# 471
Джо, тъпа съм тия дни.  Mr. Green Поясни, моля - репликираш ли ме или ме допълваш?
Виж целия пост
# 472
 hahaha hahaha
Виж целия пост
# 473
Допълвам, Све Laughing. Аз благосклонен към Данчо съдия досега не съм видяла Mr. Green
Виж целия пост
# 474
Мерси. И аз така помислих, ама викам да питам, за всеки случай.  Laughing

Волейболът почва.
Виж целия пост
# 475
Преди да започне волейболът, да кажа колко ми е смешно когато боксьорите се "гушкат". hahaha Не помня как се казваше терминът. Laughing Laughing
Виж целия пост
# 476
Клинч?
Виж целия пост
# 477
Да, клинч беше. Laughing
Виж целия пост
# 478
8:7 за Австралия. Струва ми се, че ще е много оспорван мачът. Както е тръгнало. Wink
Виж целия пост
# 479
Аз пък за бокс знам само едно- че основното правило е "цапни го в главата" Laughing

Охх, да заставам да зяпам волея, че днес само това ми е в главата Whistling Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия