ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 585
Добре  Mr. Green newsm18 newsm18 newsm18 newsm18,ако не са съвпаднат с твоя ще викам заедно с теб  Hug Hug Hug Hug

Ха, Ребека Сони със световен рекорд...

Да американците ме радвам  Mr. Green

Виж целия пост
# 586
Ауууууу, бронз за Лохте, но пък страхотно дупе. Crazy
Виж целия пост
# 587
Лохте е сразен о какъв ден  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 588
Интересно се получи...  newsm78
Виж целия пост
# 589
Физиономията на Клери след финала беше много сладка.....
Виж целия пост
# 590
О супер Фелпс се отърва от твоя негативизъм Party Party Party Party
Тая вечер да го чакам ли междупрочем  Flutter Flutter Flutter
Чакай и още как, рамо до рамо с Лохте. Дано вземе 20-тия! Heart Eyes
Виж целия пост
# 591
Лохте ще сдаде багажа гарантирам  Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 592
Добре  Mr. Green newsm18 newsm18 newsm18 newsm18,ако не са съвпаднат с твоя ще викам заедно с теб  Hug Hug Hug Hug
Ма, Плами, моя вече плува, подсуши се в момента му правя успокояващо масажче smile3534

Ще видим как ще е след малко голямата битка, Лохте се пропука за пръв път на тези игри.

И казах ли, че Магнусен е срам и позор за най-елегантната плувна нация?
Виж целия пост
# 593
Лохте тренира... Явно не го държи извън водата!!!
Виж целия пост
# 594
Добре  Mr. Green newsm18 newsm18 newsm18 newsm18,ако не са съвпаднат с твоя ще викам заедно с теб  Hug Hug Hug Hug
Ма, Плами, моя вече плува, подсуши се в момента му правя успокояващо масажче smile3534

Пу изпуснала съм го,предай му много поздрави  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 595
И казах ли, че Магнусен е срам и позор за най-елегантната плувна нация?

Шъ го пребия като се прибере вкъщи  #Cussing out
Виж целия пост
# 596
Лохте в това малко басейнче,няма да успее да релаксира както трябва  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 597
И казах ли, че Магнусен е срам и позор за най-елегантната плувна нация?

Шъ го пребия като се прибере вкъщи  #Cussing out
Нещо им става на австралийците на големи състезания, винаги Embarassed. Торп остави онова недоразумение Хугенбанд да го бие в Сидни, Хакет в Атина се изложи, а Съливан с резила да направи два световни рекорда в серии и полуфинали и да сдаде златото на финала е извън всякакъв коментар.
Виж целия пост
# 598
Хайде да ги видим сладурчетата какви ще ги свършат?!?  Peace
Виж целия пост
# 599
Честито на феновете на Фелпс......... Лохте, Чех......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия