ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 90
Тихо там  Mr. Green
Виж целия пост
# 91
Изгледах и съм в една поза с моето момче






Дано да се вземе в ръце за следващите стартове!!!
Виж целия пост
# 92
Мм, Бум, с теб ще викаме в противоположни коридори в петък hahaha
Иначе и аз го харесвам Магнусен, ама много бавен вчера бе Embarassed

Между другото, в една серия са събрали двамата австралийци и американския номер 1 в четвъртък, Сиело и французинът в другата.
Виж целия пост
# 93
Джой,Джой я кажи,кога пак има плуване и кога ще видя Фелпс,че тука има някви гифчета дето ме изнервят  Crossing Arms

Бум кой е този  Thinking Нещо не ги познавам всички  Blush Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 94
Джеймс Магнусен The Missile Пламка!




Мойто момче на тази олимпиада, извън сънародниците, разбира се  Heart Eyes
Виж целия пост
# 95
Плами, направи справка в брита Laughing. Иначе това е онзи, който смота щафетата на Австралия вчера на първи пост.
Плуване има довечера
Виж целия пост
# 96
Плуване има довечера

Добре
Виж целия пост
# 97
Да ме държите в течение, моля. На работа съм.  Tired
И аз ще помоля за същото. Hug

Жалко за Нина и Ризов. Ще стискам палци за нашите тенисисти.
Виж целия пост
# 98
По БНТ дават плажен волейбол, а по Евроспорт - кану каяк. Второто ми се вижда интересно. Simple Smile
Виж целия пост
# 99
Сега има регата Бебе,така казаха,до преди това имаше кану ли се водеше,британците спечелиха,а след това хамериканците Crazy
Виж целия пост
# 100
Започна кану каяка бе, по Евроспорт. В бързи води, минават през едни "врати", по двойки е, интересно и атрактивно.
Виж целия пост
# 101
Започна кану каяка бе, по Евроспорт. В бързи води, минават през едни "врати", по двойки е, интересно и атрактивно.

Хубаво и аз него гледам  Mr. Green
Виж целия пост
# 102
Аз съм на паркур Heart Eyes
Виж целия пост
# 103
Ъъъ, т'ва има ли го като дисциплина? Crazy
Виж целия пост
# 104
Има го, и със сигурност състезателите там са най-скъпите Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия