ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 495
Не мога да не споделя това.  Confused
Защо китайците са толкова добри?
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2182127/How-China-trains … =most_read_module


Божееееееее  Shocked Shocked Shocked Shocked,съгласна съм с мненията на Све и Джой,Джой от преди няколко страници Peace

Волейбола го гледам Praynig Praynig Praynig,ама докато стигна до тази тема  hahaha hahaha hahaha

Джой,Джой я кажи сутринта да не съм изпуснала Фелпс излиза ли? Thinking
Виж целия пост
# 496
Нито гейма ще ни избяга, нито кенгуратата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 497
Не, Плами, не е. Днес бяха само спринтови плувания при мъжете.
Виж целия пост
# 498
Не, Плами, не е. Днес бяха само спринтови плувания при мъжете.

Благодаря ти любов моя  Hug Hug Hug Hug

Май ще бием,а? Crazy Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 499
Боожее, изненадаха ме. Браво! Crazy
Виж целия пост
# 500
Нали,нали  Party Party Party Party
Виж целия пост
# 501
Леле, така да се мъчим срещу Австралия точно Rolling Eyes. Но пък и те високи бе Laughing
Виж целия пост
# 502
А как му разбират на помощник-треньора като говори на италиански? Thinking
Виж целия пост
# 503
Този гейм го пиши бЕгал.
нали ти казах, чиста победа за нашите юнаци 3-0 и това е
Виж целия пост
# 504
А как му разбират на помощник-треньора като говори на италиански? Thinking
Ми те половината играят в Италия hahaha
Виж целия пост
# 505
А другата половина? Laughing Мрежа. Close
Виж целия пост
# 506
те карат по инерция Laughing
Виж целия пост
# 507
Браво Тошко, браво Алексиев! За разлика от миналия мач, в този е страхотен! Heart Eyes
Виж целия пост
# 508
Иии четвъртфинал newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 509
 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия