ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 540
Дъглас май направи шампионско изпълнение?!?  Peace
Виж целия пост
# 541
Американката - Дъглас, също. Heart Eyes Дори по ми хареса от Мустафина.
Виж целия пост
# 542
Дъглас с страхотна! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 543
Дъглас е прекрасна, освен че е страхотна гимнастичка, е и толкова чаровна и слънчева, точно както трябва да бъде една шампионка Heart Eyes
Виж целия пост
# 544
Дъглас си заслужи титлата.
Виж целия пост
# 545
Изключително грациозна и позитивна  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 546
Как скачат и се преобръщат така бе, аз и легнала мога да се пребия. Shocked Laughing
Виж целия пост
# 547
На рускинята колко са ѝ слаби краката, в сравнение с другите.
Въх, отвя ги!
Виж целия пост
# 548
Е-е-е-е, браво на Комина. Нямам думи...
Виж целия пост
# 549
Това е, колкото и да се пънат, американките никога няма да имат класата на рускините. Това момиче е шампионката за мен Heart Eyes
Бебе, понеже това е жена, а не американски културист Wink,
Виж целия пост
# 550

Да Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Но рускините наистина бяха по-добри  Peace
Виж целия пост
# 551
Комина излетя направо. Ще чакаме оценката...
Виж целия пост
# 552
На мен Дъглас по си ми харесва. Радвам се, че тя взе златото. Heart Eyes На всички уреди е желязна просто.
Виж целия пост
# 553
Втора? Сериозно ли???
Виж целия пост
# 554
Радвам се за Дъглас и ми е тъжно за Комина...

Златния медал обаче е за един  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия