Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са плановете за срещата на декемврийските мами в София?
Какви са мненията на майките относно желанието за второ дете?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са плановете за срещата на декемврийските мами в София?
-
Какви са мненията на майките относно желанието за второ дете?
-
Какви предизвикателства срещат майките в различни етапи от развитието на детето?
-
Как реагират майките след прегледите на бременността?
.
. Аз бях с 1 плоско зърно и с 1 вдлъбнато, на фона на големи гърди, което е малко неблагоприятна комбинация за кърмене. Но по-лошото беше, че малкия се роди с къса юздичка на езика от 3-ти тип, която е доста рядка и трудно се диагностицира. Заради тази юздичка не можеше да засуче правилно и просто ми премазваше зърната като с чук
, което при не всички е проблем, но при мен беше, защото хормоните при идването на цикъла предизвикаха ужасно намаляване на кърмата, в един момент почти спря

Какво ли вече не е измислено! Чела съм доста за третиране след раждане със сребърна вода, по тази логика сигурно може и зърната да се пръскат...
Аз отсега още си мисля, чеми са плоски зърната, та ще видим, живот и здраве...
И поздравления за упоритостта - повечето жени биха се отказали. 
Мацки какви са тия пелени за които говорите направо се ошашках.
