Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са плановете за срещата на декемврийските мами в София?
Какви са мненията на майките относно желанието за второ дете?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са плановете за срещата на декемврийските мами в София?
-
Какви са мненията на майките относно желанието за второ дете?
-
Какви предизвикателства срещат майките в различни етапи от развитието на детето?
-
Как реагират майките след прегледите на бременността?
. В началото на бременността ми беше 114, после 101 и сега пак е паднал на 95. По-добре от рано да се вземат мерки, както е сега при нас, че до раждането да се вдигне. Аз докато лежах в болницата преди това имаше една бременна в 8 месец, на която нищо не и бяха изписали за хемоглобина, а и беше станал 95 и доста време я държаха под наблюдение.
.


Е, естествено, че ще е пораснала, но все пак момиченцата са по-дребнички и така е редно, де, поне според мен.