Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са плановете за срещата на декемврийските мами в София?
Какви са мненията на майките относно желанието за второ дете?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са плановете за срещата на декемврийските мами в София?
-
Какви са мненията на майките относно желанието за второ дете?
-
Какви предизвикателства срещат майките в различни етапи от развитието на детето?
-
Как реагират майките след прегледите на бременността?


Много сме щастливи и двамата с таткото - вчера се потвърди пола вече на 100% 
Питала съм многократно, няма страшно, вси4ки казват че така се усеща бебчо когато се е смъкнал маааалко по-надолу и е с краката надолу. Много е странно, но няма нищо притеснително:))))
аз най-накрая си харесах дънки за бременни и си купих днес в "Zara" имат намаление на панталоните и дънките за бременни от 69лв на 29лв
Купих и на малката ми принцеса розови дънки
също така и едни буйки от adidas лилави с розови ленти