Ин витро- клиника Селена №5

  • 45 471
  • 749
# 450
Стиснати палци за Белоснежка. И честито на Марина. Страхотна новина.
Виж целия пост
# 451
Добро утро на всички!Днес е много специален ден,ще се появят още две малки човечета на една чудесна мама!Стискаме палци на Белоснежка Hug
Виж целия пост
# 452
Тачи, желая ти трицифрено ЧХГ другата седмица! Hug
Белоснежка, с теб сме, мила! Дай Боже, всичко да мине леко и безпроблемно! Praynig newsm17
Виж целия пост
# 453
Белоснежка  Hug Hug Hug Hug Hugчакаме новини миличка от теб,и те гушкам.
Виж целия пост
# 454
Честити прекрасни, сладки момченца на мама Белоснежка! Да са им живи и здрави, усмихнати и палави малчугани! Двамата били съответно: 2850 гр. и 2700 гр., по 48 см.   smile3525 newsm68 newsm05
Беше шумно при нея и затова ще се обади с повече подробности по-късно.
Виж целия пост
# 455
Да са й живи и здрави! Значи едното момченце все пак си е добре на кг, въпреки притесненията!
Чудесни са им мерките! Браво!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 456
Благодарим на вестителката Simple Smile

Честито мамо Белоснежка!
Да са ви живи и здрави слънчицата и много радост да си носите взаимно!
Прекрасно тегло и дължина.

Радвам се че притесненията са ти били напразни.
Бързо възстановяване и чакаме повече подробности.
Виж целия пост
# 457
Цял ден надничам в очакване на вести от Белоснежка  Grinning

Да са й живи и здрави малките юнаци, нека носят само радост и гордост на родителите си!   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 458
Да са им живи и здрави. Прекрасна новина ни донесе Лали.
Виж целия пост
# 459
Честити рожби на най-щастливата мама Белоснежка , да растат живи ,здрави  и всички да сте много  щастливи  !!!!!!!!!!!!!! smile3525 smile3525 newsm44
Виж целия пост
# 460
Честито на мама Белоснежка   bouquet , да растат живи и здрави малките юнаци и да носят много радост на мама и татко ! На мама Белоснежка бързо възстановяване !
Виж целия пост
# 461
Супер новина. Чудесни мерки и теглилики, особено за близнаци.  Heart Eyes Честито на мама Белоснежка и оттук нататък здраве и само положителни емоции.  Hug  Честито и на Марина за положителния тест и много стиснати палци за всички момичета на които предстои трансфер и/или очакват датата на теста. Това е темата с бебетата, нали знаете.....никакви отрицателни тестове.  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 462
Браво на мама Белоснежка! Майка героиня! Да са и живи и здрави юнаците. Честито  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet След толкова тревоги по едното бебче, много се зарадвах, че всичко е наред. Мерките им са страхотни. Сега ще чакаме самата Белоснежка да се възстанови бързо. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 463
Честито на мама Белоснежка newsm51, да са и живи и здрави юнаците и бързо възтановяване на нея! Много късмет и положителни тестчета на всички на които предстоят!
Виж целия пост
# 464
Здравейте момичета  Hug ,
Първо и аз искам да честитя на мама Белоснежка -   bouquet бъдтете живи и здрави. Бързо възстановяване и само хубави моменти оттук нататък...
Момичета, стискайте палци. Днес започна и моята стимулация - този път с Гонал. Дано се справим утре с поставянето на инжекцията, че каквато сме паника и двамата (когато се отнася до процедурата) нямам думи.  Joy
Колко дни продължи стимулацията на тези от вас, при които е ползван Гонал?
Дано този път се получи  Praynig Praynig Praynig
Успех и късмет на всички Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия