БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 315
Това ще е някаква нова политика. Някой ми беше споменал, че щели да забранят да се пробиват ушите на малки момичета, било посегателство на личността.  Mr. Green А имам една позната, чиито 3 годишен СИН е с обица и на руси кичури.  Crazy
Виж целия пост
# 316
Е това вече е прекалено,ама то си е и до родителите...Но не мисля че едни обички дали на 9 месеца или на година и половина е кой знае какво посегателство.Аз няма да и пробивам пъпа или носа.....
Виж целия пост
# 317
А имам една позната, чиито 3 годишен СИН е с обица и на руси кичури.  Crazy
Уау...  Mr. Green Аз пък бях изумена наскоро когато на съседната маса на едно заведение бяха семейство с малко дете, на 2,5-3г. и му поръчаха кола.  Rolling Eyes И детето я изпи.  ooooh!
Виж целия пост
# 318
О-о-о, имах една съседка, на която детето се разхождаше със шишето с биберон пълно с кола, накъде на 2 годинки е било сигурно  ooooh! Да допълня, че това в Холандия  Simple Smile
Виж целия пост
# 319
Че една чехкиня бира даваше на 1-годишния си син, че да спял повече. Шишето и бирата се пие с биберона.  Grinning
Виж целия пост
# 320
то не че едно време не са топили биберона на бебетата в ракийка, за да си поспиват  Shocked
Виж целия пост
# 321
И не са правили попари с вино и хляб.  Joy

За играта - ето за тази говорех:
Виж целия пост
# 322
Ей Буболече страшна си!!!Аз тази имах предвид,но толкова и помня аз мислих че е кокошка а то вълк......Grinning Няма значение важното е да сме в играта
Виж целия пост
# 323
Едно време попарки с вино , а сега - фейсбук профил преди да са проходили имат вече.
Не се шегувам. Wink
Виж целия пост
# 324
Ей Буболече страшна си!!!Аз тази имах предвид,но толкова и помня аз мислих че е кокошка а то вълк......Grinning Няма значение важното е да сме в играта
Голямо разцъкване падаше на телефона. Вече не я играя, но от носталгия си я пазя, да не вземе да се затрие.  Laughing

Едно време попарки с вино , а сега - фейсбук профил преди да са проходили имат вече.
Не се шегувам. Wink
Еми така е, няма децата да стават А-социални личности я? Аааа
Виж целия пост
# 325
Еми да вземем като се раждат вместо проходилки и колички Лаптопи да им купуваме
Виж целия пост
# 326
Еми да вземем като се раждат вместо проходилки и колички Лаптопи да им купуваме

И тоя момент сигурно ще дойде скоро Simple Smile
Виж целия пост
# 327
Здравейте! Приемате ли нови мами? Казвам се Светлана на 24г. и имам син Милен на почти три месеца. Чета ви редовно, но сега се престраших да пиша Simple Smile (пък и тиквето ме добави в кокошарника и е редно да се представя)
Виж целия пост
# 328
Здравей Светле  Hug
Виж целия пост
# 329
Здравейте! Приемате ли нови мами? Казвам се Светлана на 24г. и имам син Милен на почти три месеца. Чета ви редовно, но сега се престраших да пиша Simple Smile (пък и тиквето ме добави в кокошарника и е редно да се представя)
wavey
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия