БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 345
[
Ето този, първия ми е и се надявам до сватбата на щерката да е готов, че го глася за подарък   Joy


Щом ти е първи ще го направиш с мерак и ще стане бързо,така че ще е готов навреме  Wink


   И за втори път за последните 4 дни осъзнах колко зъл, нечестен, жесток и отвратителен може да бъде живота, когато реши  Tired

това не звучи добре,надявам се не е нещо сериозно  Sad
Виж целия пост
# 346
   И за втори път за последните 4 дни осъзнах колко зъл, нечестен, жесток и отвратителен може да бъде живота, когато реши  Tired
Не е тека бе... Стига! Само така ти се струва. Стига всички да сме живи и здрави, другото е моментно състояние.  spoko
Виж целия пост
# 347
И за втори път за последните 4 дни осъзнах колко зъл, нечестен, жесток и отвратителен може да бъде живота, когато реши  Tired
Дано не е нещо сериозно!  Praynig

За гоблена - уж го преполових, след като разбрах как, аджеба, се шие това чудо, взе да спори работата.
Виж целия пост
# 348


За гоблена - уж го преполових, след като разбрах как, аджеба, се шие това чудо, взе да спори работата.
[/quote]
 newsm10
Виж целия пост
# 349
Стига всички да сме живи и здрави ...


 Така де! Но когато чуеш страшна диагноза за мъничко детенце, няма как да не му се "разсърдиш" на живота. И може и да прозвучи гадно, но когато е близко детето, някак двойно боли и усещаш безпомощността и нищожността си с пълна сила. Иначе да, когато реши е и красив. Да сме живи и здрави само.

 Хайде успех на учениците днес! По вода ще им върви май  Hug
Виж целия пост
# 350
Честит първи учебен ден на всички дечица, да са ни здрави и ученолюбиви  Hug и да им върви по вода  Peace
Виж целия пост
# 351
Честит първи учебен ден на всички дечица, да са ни здрави и ученолюбиви  Hug и да им върви по вода  Peace

И аз желая същото  bouquet

Честит първи учебен ден и на всички учители  bouquet

Установих, че повечето сме учители, аз съм бивша де, ама пак се вълнувам Wink
Виж целия пост
# 352
записче
Виж целия пост
# 353
Здравейте! Simple Smile
Има ли тук родители на деца от "Бр. Миладинови"? Интересуват ме отзиви за занималнята.
Виж целия пост
# 354
Здравейте! Simple Smile
Има ли тук родители на деца от "Бр. Миладинови"? Интересуват ме отзиви за занималнята.
Ние сме 3ти клас. За кой клас става въпрос?
Виж целия пост
# 355
Здравейте! Simple Smile
Има ли тук родители на деца от "Бр. Миладинови"? Интересуват ме отзиви за занималнята.

Моят син е в четвърти клас във въпросното училище и ходи на държавна занималня. ДО миналата година имаше и няколко частни. ТАзи година поради недостиг на стаи оставиха само държавната занималня, всички други закриха.
По принцип според мен е много важно на каква учителка ще попаднете. Тоест отзивите ще бъдат различни за всяка паралелка  Peace По-добре питайте за конкретна учителка  Peace
Виж целия пост
# 356
Абе, с какви ръкави си пратихте децата по градините днес? Че настана тука лек спор с майка ми... Thinking
Виж целия пост
# 357
Аз го пратих с дълъг , но носа му е запушен и заради това, иначе го пращам с тениска и горница .
Виж целия пост
# 358
И аз с дълъг пратих днес.
Виж целия пост
# 359
вчера бях на родителска среща - 35деца в групата  Rolling Eyes ...
искам да попитам има ли деца които са били предучилищна в Братя Миладинови или в Базовото училище- мисля живот и здраве да учи в едно от двете и мисля ,че ще е най-добре да тръгне предучилищна там ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия