БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 510
Аз миналата седмица правих визитки. 100 бр - 13 лв.
А за тази цена сигурно ги правят на някаква малограмажна хартия дето най- много да те е срам да ги покажеш. Поне разпитай, ако ги намериш Thinking.
Виж целия пост
# 511
Аз миналата седмица правих визитки. 100 бр - 13 лв.
А за тази цена сигурно ги правят на някаква малограмажна хартия дето най- много да те е срам да ги покажеш. Поне разпитай, ако ги намериш Thinking.

Благодаря! Но съм от Петрич и ми трябва някакъв телефон за връзка, защото нямам възможност да пътувам толкова далече Simple Smile
Виж целия пост
# 512
Ку-ку-ру-ку вафла чудна , пълна с течен шоколааддд  #Silly
Виж целия пост
# 513
Абе да ти кажа честно, чудя се дали и шоколад има вътре...  Joy hahaha
Виж целия пост
# 514
много ми се яде шоколадово нещооооооооо  и ми се пие Бейлис с трошен лед , оффф ще ми се  надуе цицката сега ... трябва да се ухапя  newsm50
Виж целия пост
# 515
Хайде, честита баня!  bowuu
Виж целия пост
# 516
Дзаак. Simple Smile
Виж целия пост
# 517
много ми се яде шоколадово нещооооооооо  и ми се пие Бейлис с трошен лед , оффф ще ми се  надуе цицката сега ... трябва да се ухапя  newsm50
Кърмиш ли?

Днес няма да има вода, ще си ходим кирливи  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 518
не кърмя , дебела съм  Mr. Green
ние на село вода имаме - срещу скромно заплащане бих Ви приела  Mr. Green
Виж целия пост
# 519
не кърмя , дебела съм  Mr. Green
ние на село вода имаме - срещу скромно заплащане бих Ви приела  Mr. Green
От мен пара няма да видиш по тая линия  Mr. Green И аз съм на село и на първия етаж не спира  Sunglasses Sunglasses
Виж целия пост
# 520
Ние сме на 5я ама още не е спряла, да взема да се изкъпя пак ли  Grinning
Виж целия пост
# 521
Ние сме на 5я ама още не е спряла, да взема да се изкъпя пак ли  Grinning
Joy
Препоръчвам да не излизаш от банята докато не спре. Така със сигурност ще си най-чиста сред нас.  Hug
Виж целия пост
# 522
при нас си тече с пълна сила. да не са отложили профилактиката?  newsm78
Виж целия пост
# 523
И у наше село си имаме вода.  Crazy  Party
Виж целия пост
# 524
И ние имаме вода. Тия хора ни забравиха Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия