ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 3

  • 25 431
  • 743
# 405
Загубилите полуфиналите в бокса взимат бронз Peace

Точно така в бокса и джудото има по 2 бронзови медала.
И тениса беше така, но сега загубилите полуфинала играят за 3-тото място!
Мда, Мануела не игра мач за 3-4 място. Така според мен е и по-правилно. Защото като си пролял толкова пот до полуфиналите е кофти да останеш с тиквен медал като Джокович и Кириленко.
Виж целия пост
# 406
Мачкаййййййй!  Grinning Браво, много голям!  bg bg bg  Нямах съмнения.
Сега ми се струва, че ще ни се падне боксьора от Азербайджан, но да видим..

П.П Разбирам, че Петела е "радва" не само на футболните фенове..  hahaha  
Виж целия пост
# 407
Daya*  дано си малко по-добре......Не страдай......Това може и да е последната титла на Мърицата....

П.П Разбирам, че Петела е "радва" не само на футболните фенове..  hahaha 

То толкова коментатори ни радват.......че вярно по-добре се гледа мач с муте......
Виж целия пост
# 408
Ще се нататрузя към леглото, че от тези емоции сън не ме хваща, а утре ще трябва и да се трудя... Ще гледам като трактор, но пък си струваше!!!  Crazy
Виж целия пост
# 409
Такааа, утре ни очаква: Бокс - Стойка Петрова - Никола Адамс (1/4 финали); Борба - Иво Ангелов (60 кг) и Христо Маринов (84 кг.); Волейбол - България - Италия; Кану-каяк - Мирослав Кирчев (серии); Халки - Йордан Йовчев.

Програмата - утре.

Някой ще ми обясни ли за какво иде реч при тези репешажи? Въобще не знам какво е това. Embarassed
Виж целия пост
# 410
Ех този бокс и коментатора. Почти не разбирам от правилата на бокса. Гледам само заради нашите спортисти. Обаче като слущам коментатора все мисля че лошо вървим. А като гледам неразбиращо все ми се струва че другия води и накрая съм все изненадана когато съдията вдигне ръката на този, за които съм си мислела че губи мача  Joy
Значи все пак ще имаме медал . Радвам се все едно аз съм го спечелила. Браво
Утре Йовчев ще го гледам директно. Каквото и да се случи ще се радвам на изпълнението.
Виж целия пост
# 411
Олександър Юсук oт Украйна е следващият съперник на Тервел.

Маме, мина 5.8., с него си отиде и каръка Mr. Green
Дано Данчо днес ни зарадва fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 412
Лека нощ фенки  Hug
много ми се гледат скоковете, но нямам сили

Виж целия пост
# 413
Утре по ТВ-то.... Кой къде ще ходи - в 16ч. среща в темата.........

 10:15 Линия Лондон, студио
10:45 Олимпиада с Тереза Маринова
11:30 Кану-Каяк /полуфинал/
12:30 Кану-Каяк /полуфинали/
13:30 Волейбол /Русия-Сърбия/
15:00 Борба /класически стил, 60; 84; 120 кг./
15:45 Стрелба /мъже, пушка, 50 м./
16:00 Гимнастика /финал на уредите, халки/
16:35 Лека атлетика /квалификации, жени, 1500 м./
16:45 Волейбол /България-Италия/
18:15 Бокс /жени, 51, 60, 75 кг./
18:30 Борба /класически стил, 60; 84; 120 кг./
19:00 Гимнастика /финал на уреди;/
20:30 Днес на игрите, студио
20:50 Лека атлетика /финали 23:35-00:15/
23:40 Борба /класически стил /60; 84; 120 кг./

Малко по-късно ще има интервю с Тервел по БНТ.......

Спорна седмица на трудещите се!  Лека нощ!

Скъпи приятели! Ето програмата ни на Олимпийските

игри поради многобройните ви запитвания:
понеделник-пристигане
вторник -официални тренировки-подиум със съдии
сряда-официални тренировки-подиум със съдии
четвъртък-квалификации-индивидуално и ансамбъл
петък-квалификации-индивидуално и ансамбъл
събота-многобой -индивидуално
неделя-многобой-ансамбъл

от фб на Илиана Раева.....
Виж целия пост
# 414
Олександър Юсук oт Украйна е следващият съперник на Тервел.

Значи следващият разплакан ще си ходи за Украйна.. Дано!!!

Мерси за утрешната програма, халките и бокса ще гледам със сигурност. Успех на всички!
Виж целия пост
# 415
Лека нощ фенки  Hug
много ми се гледат скоковете, но нямам сили


Еха, каква хубава снимка!  Hug
Виж целия пост
# 416
  Браво на Пулев! bg Изобщо братя Пулеви са гордост за България!Единия е шампион в професионалния бокс, другия олимпийски медалист.
Много яд ме хвана за Далаклиев тази вечер. Победата беше негова, за жалост се би срещу великобританец..от начало беше ясно, че ще пуснат него напред. Sad Но всички видяхме кой е истинския победител!
Успех на всички утре. Надявам се нашите волейболисти да са се стегнали малко. Мисля, че малко се поотпуснаха, като победиха Полша, загубата от Аржентина беше нелепа..с много елементарни грешки от наша страна.
Стискам палци и за Данчо Йовчев - заслужава го!

Ох, а бе за всички стискам палци.

Eто и от мен уж официална програма за утре.

Българското участие на 6ти август:

11:00ч. Спортна стрелба - Антон Ризов - квалификация на 50 метра с малокалибрена пушка от три положения. При успешен резултат Ризов ще вземе във финал, който ще се проведе отново утре от 15:45ч.
11:30ч. Кану-каяк - Мирослав Кирчев - квалификация, мъже, 1000 метра. При успешен резултат нашия представител ще участва на 1/2финал, който е отново утре и ще започне в
12:58ч.
12:45ч. Лека Атлетика - Радослава Мавродиева - квалификация, тласкане на гюле. При успешен резултат ще участва на финал, който ще се проведе отново утре от 21:15ч.
15:09ч. Борба - Иво Ангелов - Елис Колеман (САЩ) - 1/16 финал, мъже, категория до 60кг. При успех Ангелов ще участва на 1/8финал утре от 16:20ч. При нов успех, 1/4финалите ще започнат в 16:40ч., 1/2финалите - 17:15ч., репешажи за бронзов медал - 19:45 и финал - 20:46ч.
16:00ч. Спортна гимнастика - Йордан Йовчев - Финал, халки
16:03ч. Борба - Христо Маринов - Даниал Гаджийев (Казахстан) - 1/8финална среща в категория до 84кг. При успех ще участва на 1/4 финал с начален час 16:50ч. Полуфиналите започват от 17:24ч, решешажи за бронзовия медал - 19:45ч, финал - 21:21ч.
16:15ч. Бокс - Стойка Петрова - Никола Адамс (Великобритания) - 1/4 финал, жени, до 51кг
16:45ч. Волейбол - България - Италия - групова фаза, мъже
21:30ч. Лека Атлетика - Ивет Лалова - квалификация, 200 метра, 4-та серия, 6 пътека.
Виж целия пост
# 417
Браво на Пулев! А дано, дано им потръгне на нашите вече, че ми се плаче..
Днес стискам палци на Данчо. И да бием Италия! fingerscrossed fingerscrossed Дано са се 'събрали" момчетата, че на предишния мач сами се биха , както каза коментатора...
Виж целия пост
# 418
Добро утро. Поне от снощи е такова Wink бях се отчаяла вече. Браво на тервел. днес чакам данчо и волейбола. А дано и те имат само победи Peace Praynig
Виж целия пост
# 419
Много се зарадвах снощи на Тервел !  bg

Чакам с нетърпение да стане 16:00.  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия