Supernatural: Paint it Black

  • 28 208
  • 740
# 345
Ооооо, SAXX Mr. Green
Виж целия пост
# 346
Да не бе Импала пипал, не би колец опитал. Suck it up! Joy
Ма да беее, къде пипат тия трътли?!? Импалка, нали ще ги прегазиш по няколко пъти?

Виж целия пост
# 347

Тия трябва да са му платили бая цифра за рекламата. Ето аз, например, ще потърся за законния  Mr. Green Сега се надявам и на договор  Party
Виж целия пост
# 348
Хм, аз няма да търся, първо, няма да му стоят така, и второ, цената ме събаря от воле Mr. Green И тва за гащи, баси...
Виж целия пост
# 349
Каква е цената?
Виж целия пост
# 350

така като гледам боксерките са по 25 долара - http://www.saxxunderwear.com/24-SEVEN/

други 39 , а и има някакви смешни мъжки чорапогащници по 79 http://www.saxxunderwear.com/Saxx-Black-Sheep/

а луксозните - към 33 http://www.saxxunderwear.com/LUXURY/

Виж целия пост
# 351
Тия трябва да са му платили бая цифра за рекламата.
Не знам, но не бих се възпротивила твърде силно на реклама или дори само снимки за марката.
 Mr. Green

Да не бе Импала пипал, не би колец опитал. Suck it up! Joy
Ма да беее, къде пипат тия трътли?!? Импалка, нали ще ги прегазиш по няколко пъти?
Oo, даа Twisted Evil ... Ще заемат бързо-бързо плоска форма на площта от 10 кв.м. под мен.
Виж целия пост
# 352
Е, 25 долара за боксерки, сори, ама още съм от момчетата на трудовата борса, не стаа  Mr. Green
Виж целия пост
# 353
Боже, аз реших, че някакви цифри от порядъка на 100 долАрес парчето ще изпляскате. Че то на Victoria's Secret цените на сютюените са двойни и тройни. 
Хайде сега, за едни гащи що да не си направи човек кефа? Няма петдесет чифта да взима, я  Laughing
Виж целия пост
# 354
Лелей... вената... smile3544 bishop

Виж целия пост
# 355
На, хапни да се освестиш  Joy Че идва втора смяна  Heart Eyes


така като гледам боксерките са по 25 долара - http://www.saxxunderwear.com/24-SEVEN/

Аа, мерси. Ще му напиша SAXX с коректор
Виж целия пост
# 356
Краули, ще го изтипосам в правописната т'ва. Laughing
Виж целия пост
# 357
Давай  Hug То си е за там, но като знам колко ги обича Импалка куравки и топлички-първо тук ги сервирах  Laughing
Виж целия пост
# 358
Благодаря Hug , Галче. Мушнах две топли курабийки с пълнеж, пийнах айрянче, наситих се засега Wink .

Eми, край, дотук бях Tired . Вече съм .

Исках да върна жеста, но няма да мога ooooh! .

Виж целия пост
# 359
Въх! Ако това ти е неможенето, представям си пък ако можеше  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия