Любовник?

  • 135 898
  • 2 426
# 165
..... Представи си готвиш нова рецепта - ще стане ли, няма ли да стане, какъв ще е вкус, да не я загоря. Ние, които не можем да готвим, заместваме страстта с любовници.
smile3521
Само дето, мъжът на готвачката , като опита новата манЖа, шЪ я разклати здраво  Mr. Green,  пък мъжът на кръшкащата, като научи за лИбовника, пак шЪ разклати жена си, ама по начин, който законът  забранява.....   Joy Joy Joy  ако е мъж на място ,де. Мухльото сигурно ще си свирука и ще брои пилците в небето....    Laughing

Някои жени имат нужда от компания,от разговори,да се почувстват значими и глезени.
А голия секс само по-кофти би ме накарал да се чувствам.....
Мислиш, че мъж, който налита на омъжена жена, иска да я глези, и да си говори с нея?   
Laughing

Виж целия пост
# 166
На челото ти ли пише,че си омъжана бре Краси newsm78
Виж целия пост
# 167
само в началото, докато я свали.
Виж целия пост
# 168

Любовници има и с много години. Понякога такива връзка е по- издръжлива от брака.
Не е чудно, виждаш човека само в най добрата му светлина и за кратко. Видиш ли го да ти хвърля боклука и вече отношенията ви отиват в друга плоскост.  Laughing
Нямаш и общи "несгоди", които възникват при брак. Също така си външен човек. Едно е да обсъждаш неща в които не си пряко замесен/ заинтересован,а друго е да ги изживееш.
Виж целия пост
# 169
така е, виждате се напарфюмирани, костюмирани, в добро настроение за веселби и закачки! Обаче започне ли с това "жена ми не ме разбира, аз не спя с нея от години, бракън ни е формален...", просто го наритваш и търсиш следващия.
Виж целия пост
# 170
Ма с Пена не се знае дали не делим един.....ствол, а-а-а-а...стол....Така че...лошо няма и Пена да знае, щото така ще поддържаме версията и шса подкрепяме..... newsm03

И естествено възниква питането - готови ли сте да делите любовника? Mr. Green
Виж целия пост
# 171
Има мъже,чиито жени са наясно какви ги вършат.Не се занимават със следене,оставили са ги на самотек.Той се прибира вечер при жената и децата,какво е правил през деня тя е наясно,но не пита,не кометира и си живее супер.Тя също може да си хойка-мъжа и не разпитва и не го интересува.
Отворен брак май му се викаше newsm78
Някои мъже просто не могат без това.Още в сватбения си ден хващат първата и я.../позавам такъв,за това го казвам Wink/
Виж целия пост
# 172
Ма с Пена не се знае дали не делим един.....ствол, а-а-а-а...стол....Така че...лошо няма и Пена да знае, щото така ще поддържаме версията и шса подкрепяме..... newsm03

И естествено възниква питането - готови ли сте да делите любовника? Mr. Green

В тия кризисни времена по-добре да знаеш да делиш... Mr. Green
Иначе ква е ползата от файдата, като нема келепир...... Whistling
Виж целия пост
# 173
Не, не съм имала и сега също нямам. Любовница също не съм била. Видя ли женен мъж, си представям жена му, децата вкъщи - едни малки, сладки, и ми става краааайно противен с набезите си.  Rolling Eyes
Като Не се сърди човече и аз - ако някой друг ме привлече, значи е свършено вече съвсем с настоящата връзка.
Такива паралелни Вселени не са за мен. И ми е чудно как се връщате после при мъжа си? Ами ако той поиска да правите секс, а до преди малко сте се чукали с друг? Как се живее така? Интересно ми е да чуя мнение от опит. А щом с любовника е такава тръпка, че да си струва всички рискове, то какво изобщо ви свързва със съпруга? Не е ли изстинал съвсем емоционалния ви живот? Наистина ли може да си щастлив у дома (и удовлетворен сексуално, разбира се), а да имаш нужда от такива тръпки? Не говори ли това за други липси, несъзнавани проблеми и т.н.?
Виж целия пост
# 174
юличка, ако мъжът много ти хареса и не можеш да се удържиш, пак ще си представяш жена му и децата, но тя ще ти изглежда дебела мрънкаща повлекана, а децата мърляви и зле възпитани. Тогава ще съжалиш човечеца какво тегло е принуден да тегли и ще влезеш в ролята на спасителка в ръжта и ще го приласкаеш до гърдите си. Еееех... (въздъх)
Виж целия пост
# 175
Тая тема до края на работното време ще мине 50 страници, има думи, които действат направо магически любовник?...и гледай натам... Twisted Evil
Виж целия пост
# 176
Юличка,много от омъжените жени като се приберат от гузна съвест правят секс с мъжете си Peace
Ако ми откаже пък/отново за пореден път/никаква съвест няма да имам Crossing Arms
Виж целия пост
# 177
..... Представи си готвиш нова рецепта - ще стане ли, няма ли да стане, какъв ще е вкус, да не я загоря. Ние, които не можем да готвим, заместваме страстта с любовници.
smile3521
Само дето, мъжът на готвачката , като опита новата манЖа, шЪ я разклати здраво  Mr. Green,  пък мъжът на кръшкащата, като научи за лИбовника, пак шЪ разклати жена си, ама по начин, който законът  забранява.....   Joy Joy Joy  ако е мъж на място ,де. Мухльото сигурно ще си свирука и ще брои пилците в небето....    Laughing

Някои жени имат нужда от компания,от разговори,да се почувстват значими и глезени.
А голия секс само по-кофти би ме накарал да се чувствам.....
Мислиш, че мъж, който налита на омъжена жена, иска да я глези, и да си говори с нея?   
Laughing



 Joy Да, да, точно при вида на нова манджа – като настава едно клатене, просто си ви представям с мъжа ти  Joy А кога обаче настава великата френска любов, за която говореше в другата тема? При вина на нов десерт, салата или?

Юли - въпросите ти са много на място, но отговорът се съдържа в тях - женените с любовници - обикновено нямат никакъв проблем да си легнат със съпруга. И то защото - както назад Анди каза -  съвестта им е чиста, имат си техни мотиви. Ако пък не е чиста - просто спират да имат любовник. Нещата са много елементарни сякаш, а в темата се задълбочават и изкривяват често... Wink
Виж целия пост
# 178
Именно,елементарни са Peace
Ако искаш да изневериш-го правиш.Ако не те хванат,но съвеста ти проговори-не повтаряш повече
Ако те хванат и ти простят си определяте двамата норми на поведение.
Ако не ти простят,си носиш товара на раменете.
Има мъже,които с гордост си носят рогата по заслуги Peace
Виж целия пост
# 179
Аз и друг път съм споменавала в други изневерни дискусии  Laughing , но има един филм - изключително показателен по темата: "Изневяра" с Ричърд Гиър, Даян Лейн и Оливие Мартинес. Ей така точна картинка - отегчена съпруга на добър съпруг и баща, залитнала по чаровен млад мъж. Класика! Сцените с любовника са много силни и илюстрират точно тази страст, за коята се чурулика в темата. Но до какво води понякога това отдаване...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия