Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения

  • 57 500
  • 720
# 390
Толкова ли е трудно да разбереш, че няма какво да ти се каже Simple Smile Направи си изследвания и тогава можем да коментираме , а в момента освен да хвърлим боб и да гадаем друго не можем да направим.
Всяко течение което не е като обикновеното и има по различна миризма от обикновената, трябва да се изследва за да се види има ли някаква инфекция . Та от това повече няма какво повече да ти се каже...

Не, не ми е трудно. Аз получих отговор на въпроса си още преди ти да се включиш...
Виж целия пост
# 391
При бременност е нормално да има по изразено течение, без това да значи, че има инфекция. Когато АГ прецени ще пусне МБ и ще се види какъв е проблема, ако има такъв.
Аз си имам засилено течение още от самото начало и МБ са ми чисти
Виж целия пост
# 392
Моля ограничете личните спорове в темата, за да бъде максимално полезна на останалите потребители.
Форумът наистина не трябва да се използва за самолечение и поставяне на On-line диагнози, но е отворен за всеки, който има някакви въпроси.
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 393
Толкова ли е трудно да разбереш, че няма какво да ти се каже Simple Smile Направи си изследвания и тогава можем да коментираме , а в момента освен да хвърлим боб и да гадаем друго не можем да направим.
Всяко течение което не е като обикновеното и има по различна миризма от обикновената, трябва да се изследва за да се види има ли някаква инфекция . Та от това повече няма какво повече да ти се каже...

Не, не ми е трудно. Аз получих отговор на въпроса си още преди ти да се включиш...

Ок, обади се пак като ти кажат каква е инфекцията Wink
Виж целия пост
# 394
да овулацията ми беше на 03.10.2012 и точно този и следващия ден правихме.... дано този път да е станало
Виж целия пост
# 395
Моля ограничете личните спорове в темата, за да бъде максимално полезна на останалите потребители.
Форумът наистина не трябва да се използва за самолечение и поставяне на On-line диагнози, но е отворен за всеки, който има някакви въпроси.
Благодаря ви!

Извинявам се, че стана така. Както казах аз получих отговор на въпроса си и не ми трябват повече мнения по него. Не съм искала да продължавам темата! НЕ използвам форума за самолечение и не искам никой да ми дава on-line диагноза!
Благодаря!
Виж целия пост
# 396
Здравейте отново на всички, след всичко прочетено тук от форума, ми възникнаха нови питания  Embarassed
Както бях ви писала  няколко дена по рано с моя мъж правихме бебе на 30.09 ( след което направих някои изчисление, горе долу тогава ми е била О т.к. моя МЦ е на 38-39 дена и  О е около 21-я ден).Още от първата седмица след "бебеправенето" започнаха да ме преболяват гърдите, което продължава и до днес, а след първата седмица тази тъпа болка с прерязвания ниско в стомаха и отзад в кръста придружена с главоболие. Вече са минали около 2 седмица и от вчера ми е едно лошо на стомаха  Cry и чувствам едно натискане или напрежение в слънчевия сплит. НЕКА НАПРАВЯ ТОВА УТОЧНЕНИЕ ЧЕ, НЕ ВЯРВАЯМ ТОВА ДА СА ПМС СИМПТОМИ Т.К. БОЛКИТЕ МИ ЗАПОЧНАХА 1 СЕДМИЦА СЛЕД СВЪРШВАНЕ НА ПРЕДНИЯ МЦ,  А СЛЕДВАЩИЯ Е ОКОЛО 22.10.Както чета написаното от вас може това са част от симптомите на бременност, но тази сутрин си правих тест и той беше ОТРИЦАТЕЛЕН. Според вас каква е логиката, дали е станало нещо и теста още не го отчита или нз защо тогава са тези симптоми???? newsm78
Виж целия пост
# 397

Николита, ти си изчислявала Ову с калкулатор предполагам, което означва, че не е сигурно. Когато бебеправим симптоми много често си и въобразяваме. Но ако Ову ти е било на следващия ден, това означава, че е рано за тест. Ако искаш да си 100% сигурна- кръвен  Peace
Виж целия пост
# 398
Колко дена трябва да минат, за да има положителен тест - при мен са минало около 10- 12 дена. Трява ли да чакам чак до МЦ - 22.10. Дали наистина е възможно да си въобразявам всички тези болки и неразположения които изпитвам  newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 399
Как така чакаш МЦ чак на 22.10, а искаш сега да правиш тест? 10 дни преди датата на М?  Shocked
Виж целия пост
# 400
Моя МЦ е на 38-39 дена което означава  че О ми е на около 21 -я ден, т.е. около 30.09- 01.10,а следващия МЦ ми е чак на 22.10 и понеже имам най-различни неразположения, реших да проверя има ли нещо, но явно доста съм подранила Embarassed
Затова попитах кога най-рано може да има реален резултат на теста, дали чак когато закъснее МЦ
Виж целия пост
# 401
Няма как да е така. Лутеалната фаза след О. не може да е повече от 14-16 дена. Тоест ако О. е била на 1.10, датата за М. е не по-късно от 16.10!
Виж целия пост
# 402
Четох тук в форума, че при жени с по дълъг МЦ ( моя е средно около 9 дена) и 39 дена м/у МЦ, О е около 21 до 24 ден преди следващия МЦ
Виж целия пост
# 403
Според мен пък си в тотална грешка! Не се заяждам, просто трябва да си наясно с някои неща. Първо МЦ е менструален цикъл. И няма как цикълът ти да е 9 дена. 9 дена може да ти е менструацията. Цикълът е времето между две менстуации.
Овулацията по принцип е по средата на цикъла, но не винаги. НО тя със сигурност е от 10 до 16 дни преди началото на менструацията. Тоест, ако цикълът е по-дълъг (около 35-40 дни, то и овулацията ще е по-късно. (10-16 дни преди това, около 25-30 ден на цикъла.)
Виж целия пост
# 404
Изчисленията на овулацията с калкулатор не са достоверни, а статистически. Ако искаш да знаеш кога ти е била О най-добре е да правиш тестове, да мериш БТ, а най-добре - фоликулометрия  Peace Особено в твоя случай с по-дълъг цикъл.
На въпроса ти - симптомите може да са от всичко. Казваш, че някои от тях датират от седмица след последния ти цикъл, когато е невъзможно да си била бременна. Тези болки и придърпвания, за които говориш, може и да са били овулацията ти.
И да, може да си въобразяваш, случва се често.
Не знам колко успях да ти помогна, малко ми е объркано. Говорила ли си с лекар за дължината на цикъла си?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия