Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 86

  • 44 905
  • 732
# 330
Честит Рожден Ден на госпожата  bouquet
Дано винаги има дъга в живота ти Hug
И едно стихче, което като го прочета си спомням за Бихтер:


Мира нямам, че те обичам!

Време ли нямах - да те забравя?
Повод ли нямах - да те заместя?
Огън ли нямах - Да се запаля?
Или очи нямах насреща?

Сълзи ли нямах - да не изстина?
Рани ли нямах - да те не мразя?
Гордост ли нямах - да те не диря?
Или честта си да пазех?

Мисли ли нямах - да те не мисля?
Сърце ли нямах - пак да обича?
Спомен ли нямах - да ме пронизва?
Разум ли - да те отрича?

Други ли няма - по тях да тичам?
Воля ли нямам - гръб да обърна?
Нужда имам да те обичам..
Сили нямам да се не върна!

Мадлен Алгафари
 









Виж целия пост
# 331


  Цялата градина цветя  за Госпожата !

 Hug  ЧЕСТИТ  РОЖДЕН ДЕН  ,  МИЛА ДРУЖКЕ !!! Hug
Виж целия пост
# 332


Честит рожден ден Госпожата да си жива и здрава! Много късмет и попътен вятър във всяко начинание.
Виж целия пост
# 333
Момичета,  Heart Eyes Hug Heart Eyes толкова ме трогнахте и зарадвахте с хубавите ви пожелания ! Благодаря ви от сърце, че усмихнате денят ми - имах нужда от вас в днешния ден ! Аз обичам Рожденият си ден, въпреки че днес за мен празникът е много тъжен ! Благодаря ви, че го споделяте с мен ! Обичам ви !  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Нека се почерпим за мое здраве !  Hug



Виж целия пост
# 334
Госпожата  Hug Честит рожден ден желая ти много усмивки и успех в любовта и кариерата

Виж целия пост
# 335
Честит Рожден ден, Госпожата!   bouquet  bouquet  bouquet
И едно теменужено синьо око да те кара да мечтаеш на воля! Peace


Виж целия пост
# 336
Косите ти са бели,
но очите ти са същите.
Ръцете ти треперят,
но очите ти са същите.
И бръчките-дълбоки,
...но очите ти са същите.
И болките-жестоки,
но очите ти са същите.
Приведен е гърбът ти,
но очите ти са същите.
По-бавен е умът ти,
но очите ти са същите.
Душата може и да плаче,
но очите ти са същите

Най-хубавото е обаче,
че аз в очите ти съм същата!

автор Мадлен Алгафари
от "Глад за истински неща"
Виж целия пост
# 337
Поверително за Госпожата Peace Peace Peace

Скрит текст:



http://www.youtube.com/watch?v=wFh-rX_Sfhs

Gospojata, newsm51 newsm51 newsm51



Доброта

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме.
И вените ми, сплетени в гора,
ми търсят ново, благородно име.

Понякога съм толкова добра!...
И скрива ме във коша си чемшира
на двора. Неизмислена игра
ме търси и ръцете ми намира!

Понякога съм светла като мед.
Тогава светли устни ме обичат.
Понякога съм златен слънчоглед,
красив като главата на момиче.

Понякога съм бяла и добра.
Как рядко ми се случва да съм бяла!
Тогава искам сън да подаря
на всекиго. И свойта обич цяла

да счупя на парченца от стъкло,
да пръсна и добри ръце да сгрея.
И дала сок на нечие стъбло,
да пазя свойта тайна, че живея!

25 януари 1977
Петя Дубарова
Виж целия пост
# 338
Честит рожден ден на една прекрасна жена, един прекрасен човек, Госпожата! Пожелавам ти да бъдеш много здрава, винаги усмихната, благословена, обичана и обичаща! Ти си един невероятен човек, всеки който се е докосвал до теб знае колко положителна и прекрасна си! Бъди силна и винаги носи добротата, която имаш, в себе си!

ДВЕ ХУБАВИ ОЧИ

 

                Две хубави очи. Душата на дете
                в две хубави очи; - музика - лъчи.
                Не искат и не обещават те. . .
                Душата ми се моли,
                дете,
                душата ми се моли!

            Страсти и неволи
                    ще хвърлят утре върху тях
            булото на срам и грях.
            Булото на срам и грях -
                    не ще го хвърлят върху тях
            страсти и неволи.

                Душата ми се моли,
                дете,
                душата ми се моли. . .
                Не искат и не обещават те! -
                Две хубави очи. Музика, лъчи
                в две хубави очи. Душата на дете.
                 
Виж целия пост
# 339
Обичам ви, обичам ви, обичам ви ! Нищо, че ме карате да плача ! Пак ви обичам ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 340
Прекрасен да е денят ви, дружки ! Hug





 Heart Eyes Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 341
ДРУГО НЯМА КАКВО ДА ТИ ДАМ

Друго няма какво да ти дам,
Само обич самотна и дива .
Само обич , много малко е знам ,
Но затова пък не е ли красива ?
Не е ли шеметен всеки наш миг,
Всяка истина, всяко докосване
И всеки път този, силният вик
На звездите прогонващ въпросите …
И ако някога всичко умре
За това аз няма да имам вина ,
Щом така трябва да бъде, добре ...
Свети болка в очите ми вместо тъга ...
Само обич самотна и дива.
Само обич , много малко е знам,
Но затова пък не е ли красива?
Нямам друго какво да ти дам ...

Дамян Дамянов

...За да има дъга !  Hug Любим епизод, много красив момент - Бехлюл и Бихтер се погледнаха и ....се видяха ! Peace
Виж целия пост
# 342
Не гледах днесният епизод но днес ще изгледам повторение в 23 часа това с дъгата си го спомянам много добре  Heart Eyes
Виж целия пост
# 343


Някои от муцунките на Бихтер !  Wink
Виж целия пост
# 344

newsm51  love001 newsm51  love001 newsm51

Бъди жива, много здрава и благословена! Heart Eyes

Тук някой с усмивка те чака. PartyЗнам, няма да му скършиш мерака. Wink

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия