Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 86

  • 44 899
  • 732
# 405
С ръка ще махна. Ще изпратя лятото,
отправено към спомена на времето.
Признавам си, че ще ми липсва вятъра
и топлите лъчи на слънчогледите...
И шарените сенки на тополите,
...в които си отглеждахме мечтите...
Дъждът, за който толкова се молих,
а после ме отнесе без да пита...
Щурците ще ми липсват. Като песен,
която е заспала недопята.
С ръка ще махна. Ще посрещна есен.
А лятото ще тръгне в необята...
Но някак светлосиният му смях,
разля се като звън по мойте устни.
И слънчев лъч в сърцето си прибрах.
Инат ли съм?. Отказвам да го пусна...
Виж целия пост
# 406
Здравейте мили дружки! Hug Heart Eyes Hug
Не съм влизала при вас от мнооого време. Госпожата  Heart Eyes много хубави теми, браво!
Дени, съжалявам, че си болна-скорошно оздравяване!
Аз също с удоволствие си гледам любимото филмче, нищо, че го знам наизуст. Хубава вечер ви пожелавам ей с това неприлично красиво същество






Момичета, вие гледате ли Кузей Гюней ? За Госпожата, Лорка и Лудостчето знам със сигурност, че го гледат, а останалите?
Виж целия пост
# 407
Фенче,  Heart Eyes добре дошла отново !  bouquet Радвам се, че ти харесва темичката ! Hug
Благодаря ти за снимките на наш левент - направо е умопомрачителен !

gery_to ,  Hug момичетата вече са ти отговорили ! Аз също мисля, че Бихтер в началото несъзнателно, може би, даваше сигнали на Бехлюл ! А той вече е усетил невероятното привличане, едвам се владее понякога ! Laughing

Дени,  Heart Eyes стурва ми се, че това стихче не е само за лятото ! Wink Много ми хареса, на кого е ?
Виж целия пост
# 408
















Виж целия пост
# 409
Добър вечер, къзларки  Hug Може ли да ми кажете в петък кой номер беше излъчения епизод по нова тв, че го изпуснах и повторението изпуснах.
Виж целия пост
# 410
...
А Нихал,ооооо малката и глупава Нихал,която си мислеше,че всичко знае и може да чете между редовете. Точно тогава,когато Бихтер наистина започна да крие нещо зад думите си и да я използва,Нихал не можа да разкрие нищо от случващото се.  ooooh!
Това ми хареса

Момичета, много сте мили  Hug Благодаря ви!   bouquet

Не хванах първите епизоди, каква  етази картичка и сестрата на Бихтер е имала връзка с Бехлюл ли икаква е историята с мъжа й Нихад?
Виж целия пост
# 411
Госпожата,идея си нямам на кой е стиха.От фейса го взех.  Peace

Герито,то сега следва това с картичката.  Heart Eyes А тя е останала от връзката на Пейкер с Бехлюл. Той я е зарязал и тя е намерила Нихат. А заради страданието на Пейкер по Бехлюл Бихтер го мразеше толкова и когато той си тръгна тя каза на Пейкер по телефона "отмъстих си!"  Peace

Лека нощ!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 412
Добро утро ! Усимхната неделя ви пожелавам !



Отпуската свърши, утре ми е първият работен ден след ваканцията, затова днес малко закъснях и с кафенцето ! Wink

Кралицата,  Heart Eyesпо моему, е 9 техен епизод ! Peace Аз не следя номерацията, но така ми се струва ! От утре ще гледам само по Диема, а там така са ги орязали епизодите, че.... ooooh!
Виж целия пост
# 413
Добро утрооооо!  Heart Eyes

След малко ще има мекичкииии  Hug малко окъсняхме,ама няма нищо!  Heart Eyes

Госпожата,защо казваш че има разлика в епизодите по Диема?  Thinking Те не са ли повторение от Нова тв?  newsm78
Виж целия пост
# 414
Госпожата, благодаря  Hug

Дени, какво да ти кажа, по нова телевизия режат яко епизодите....
Виж целия пост
# 415
Здравейте! Госпожата  Heart Eyes добре заварила! А на мен ми се струва, че режат филмчето ни на повторението по ДФемили newsm78










Хубав ден момичета! Hug
Виж целия пост
# 416

Виж целия пост
# 417
 newsm10 smile3501  love001
Страхотна песен от Малки тайни.
Виж целия пост
# 418
Добра вечер, дружки ! Hug



Аз днес, като последен ден преди работа, малко се поглезих с едни дълги обеди и едни сладки дремки следобедни!  Flutter

Дени,  Heart Eyes онзи ден гледах и на обяд по Нова и вечерта по Диема и открих, че един цял епизод го няма по Диема . Става въпрос за моментът, когато в кухнята разказваха на Нихал колко уплашен, нещастен и самотен, е бил Бехлюл, когато е дошъл в къщата ! а обед и разказаха с подробност как е правил непрекъснато бели, сякаш за да се измори и да забрави, как са го намирали качен високо на дърво да плаче безутешно, как като уплашено животинче не е смеел да се докосне до нищо и никого .... А вечерта дадоха само, когато казаха на Нихал, че Бехлюл всъщност, е много чувствителен и раним . Та така открих, че има разлика ! Peace Но, за съжаление, няма да имам друг избор, така че ще се задоволя с това ! Peace

Фенче,  Heart Eyes ако видя такъв плакат на наш левент и аз ще изглеждам така ! Crazy Blush Heart Eyes
Виж целия пост
# 419


Нещо за Азра и Киво пише, ама какво ли ? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия