
Само едно знам,колкото по бързо станеш да се раздвижиш ,толкова по добре,аз след коремната станах и даже ме накараха да се изкъпя,отначало стоях като гръманата и си казах ,,боже ама как ще стане,,да ама стана превита свита изкъпах се и после бях супер..)))Абе операцията каквато и да е си кофти работа ,да сме живи и здрави и да родим живи и здрави бебета
Не се носи нищо за раждането. Само чехли, джапанки, четка и паста за зъби, сапун, зарядно за телефон и комплект за изписването на бебето, но това може да ти донесат и в деня на изписването. Всичко друго е осигурено от болницата.
Това е инфо от училището за родители на Селена там коментирахме, че водното раждане в Пловдив в момента е възможно само в Св Георги и дори май не е сигурно и трябва да се провери, защото се водело само от една лекарка, но за там вече не мога да коментирам
Препоръчани теми