ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 4

  • 28 991
  • 759
# 105
Признавам си, че имате странни суеверия, момичета! Аз не бих пропуснала мач на нашите поради такива причини, но както и да е.
Доказахме, че сме голям отбор, въпреки неудачите в родния волейбол. Русия е труден съперник, но с добра игра можем да ги бием.
Успех на всичките ни участници в Лондон! Искрено се надявам да не си останем само с медала на Тервел Пулев.
Виж целия пост
# 106
Успех на всичките ни участници в Лондон! Искрено се надявам да не си останем само с медала на Тервел Пулев.

Присъединявам се Praynig Praynig Praynig,нека покажем,че можем  Peace
Виж целия пост
# 107
 
Браво на волейболистите!!!Пожелавам им поне още една победа, а и на две няма да се разсърдя bg
Маме, Преслава в Лондон ли е вече? Mr. Green

Венева отпадна с 1,85 в квалификациите на висок скок. ПиенЬето никому не прощава Confused
Виж целия пост
# 108
Тъкмо влизам да питам какво стана с българката .  Sad Жалко че е отпаднала
А гледам сега по Евроспорта , нещо не могат да се разберат женките кой остава , кой ще скача ... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 109
Благодаря за темата .
Честита победа на нашите златни момчета, направиха нещо историческо. България не е била така от 80 година!
Много, много съм горда.
Днес чакам Станка, стискам и палци и се надявам на Силвия Митева.
Виж целия пост
# 110
Днес стартира и квалификациите в ансамбъла, не само в индивидуалното по художествена гимнастика.
Успех на всички днес!   bouquet
Виж целия пост
# 111
Ето програмата:

 лека атлетика:

квалификации, скок на височина (жени): Венелина Венева - 11:30 часа

художествена гимнастика, квалификации:

индивидуално: Силвия Митева - от 14:00 часа

борба (жени):
категория до 72 килограма: Станка Златева - 15:00

художествена гимнастика, ансамбъл:
България (Михаела Маевска, Ренета Камберова, Елена Тодорова, Християна Тодорова, Катрин Велкова, Цветелина Найденова) - от 16:50 часа
Виж целия пост
# 112
Най-накрая дойде времето и за Художествената гимнастика Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Гледате ли?
Виж целия пост
# 113
Гледаме. Кога ще излиза Силвия, знае ли някой?
Виж целия пост
# 114
Тя е под 13 ти стратов номер - с обръч.
Ансамбъла ни тръгва седми.
Виж целия пост
# 115
Ох, тия от Канал 1 дават плажен волейбол на запис, вместо худ. гимнастика Confused
Виж целия пост
# 116
Пусни Евроспорт.
Виж целия пост
# 117
Оле, а аз съм на работа...
Виж целия пост
# 118
Ох, аз нещастен пак Sad Sad Sad. Съливан отново ляга под ножа, състезавал се е контузен в Лондон и е успял да доразкъса сухожилие на ръката Sad. Егати късмета има това момче, след Пекин няма година без операция. А е толкови брилянтен технически кроулист Sad

Аз след малко на плаж, напишете с дума-две как са били нашите грации Hug
Виж целия пост
# 119
Красота , Красота ....  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Пожелавам успех на всички момичета , но най вече стискам палци на нашите  dancing
Имам големи очаквания за медал   Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия