ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 4

  • 28 991
  • 759
# 75
Ше ги бием,малко остана  Party Party Party Party
Виж целия пост
# 76
Ааааа газииииим.... Twisted Evil   bg 

Аз фърлям само по едно очо, защото съм суеверна и единственият мач, който гледах беше с/у Аржентина.. И мача с Русия няма да гледам.  Grinning А дано бием пак!

За "красавците" моят фаворит е бронзовият медалист на фрасетата.. много чаровен  Heart Eyes

Скрит текст:
Виж целия пост
# 77
Три точици........
Виж целия пост
# 78
Вече гледам  Grinning Немците са налели гипса... шубето е голям страх..  hahaha
Виж целия пост
# 79
ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.......................

ИМАЛО  РАДОСТ И ЗА НАС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ЧЕСТИТО, МОМИЧЕТА!!!!! БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 bg bg bg bg bg


В ГОЛЯМАТА ЧЕТВОРКА СМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!



Преслава или Дерони??????Какво си избирате?
Виж целия пост
# 80
 bg bg bg

Ах, а срещу Русия к'во ще правим? Confused

Поне ще се борим за медал. Party
Виж целия пост
# 81
 newsm20  Големи!!!!!!!!!!
Бий немските каски, бий бий бий...   bg bg bg

Сборная са пътници..  Naughty  Mr. Green

Някой да разясни регламента, ще има ли два бронзови медала или се играе мач за 3 и 4 място?

Виж целия пост
# 82
Прегазихме и Германия. Истинска наслада за окото беше последния гейм. Разигравахме ги както си искахме, просто невероятни!
Честитиа победа. Нашите момчета са герои!  Mr. Green  bg bg bg
Виж целия пост
# 83
Някой да разясни регламента, ще има ли два бронзови медала или се играе мач за 3 и 4 място?



Ще се играе за 3-то и 4-то място. Wink
Виж целия пост
# 84
НЕВЕРОЯТНИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
 Mr. Green  bg bg bg

 newsm20  Големи!!!!!!!!!!  newsm20  newsm20  newsm20
Виж целия пост
# 85
Ще се играе за 3-то и 4-то място. Wink

Благодаря!  Hug
Значи не ни остава друга опция освен да се борим за златото..  Grinning
Виж целия пост
# 86
bg bg bg

Ах, а срещу Русия к'во ще правим? Confused


3:0 правим.........

10 август, след 15 ч
България : Русия



„Ай цу цвай цу дрън”.......Да се насладим.....продължаваме да мечтаем!!!!!!!!!!!


Виж целия пост
# 87
Дано. Имаме победи срещу Русия. Няма непреодолими съперници, но ще е мега трудно. Crazy
Виж целия пост
# 88
Браво, българи! Каква сладка победа.
Дано късметът да е с нас на 10-ти.
Виж целия пост
# 89
Утре ни очаква: борба - Станка с танка Heart Eyes; скок на височина - Венелина Венева; художествена гимнастика - Силвия Митева. Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия