ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 4

  • 28 991
  • 759
# 390
оооооооооооо как скандират БЪЛГАРИ ЮНАЦИ bg bg bg bg
Виж целия пост
# 391
27,375 за нашият ансамбъл.
Виж целия пост
# 392
Имат много ниска оценка на изпълнение 8.5 май беше и трудност 9.045. Рускините пак ще им дадат за трудност 9.4, ако не и повече.
Виж целия пост
# 393
Офф, инфаркт ще получа. Crazy
Виж целия пост
# 394
Ей, много ме е яд, че така паднахме този гейм. Close
Виж целия пост
# 395
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 396
охххх, много ме е яд #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 397
Спирам да гледам. Не мога да си троша нервите повече. Ще видя к'во става с мача на Пулев.
Виж целия пост
# 398
 smile3515 smile3515 smile3515 smile3515
Виж целия пост
# 399
 smile3516 И ансамбълът ни е четвърти..........
Виж целия пост
# 400
Спирам да гледам. Не мога да си троша нервите повече. Ще видя к'во става с мача на Пулев.
Дай малко инфо, моля! Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 401
Тъкмо започва. Wink
Виж целия пост
# 402
По коя програма го дават Пулев?
Виж целия пост
# 403
Да. Нещо се позабави бокса.
Виж целия пост
# 404
Ох  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия