Смешки от форума - 7

  • 68 109
  • 737
# 195
Какъв е проблемът на ника? Все едно да правим проблем за ник от типа на "Блонди83" или "дребнамама".
Виж целия пост
# 196
Какъв е проблемът на ника? Все едно да правим проблем за ник от типа на "Блонди83" или "дребнамама".
Има е една потребителка "мамичка мекичка", която си я представям обикновено като ... хайде, няма да оспамвам темата  Wink

Виж целия пост
# 197
 hahaha като казахте никове, сега съзрях потребителка на име limonsheto166.
Виж целия пост
# 198
Цитат
помогнете ми дами да намеря една книга любовен роман исторически където главната героиня има куче което я пази от всички или може би бяха две не помня но знам че някои отрови кучетата и за малко не умряха защото искаха да се доберат до нея .има и друга книга където една реплика все ми се върти в главата и пак не се сещам коя е значи главня герои съобщава на невестата си че които има член той Embarassed командва и после жена му докато е бременна му го връща че които има корем минава пръв през вратата. благодаря предварително
Виж целия пост
# 199
Втората книга звучи много обещаващо. Mr. Green
Виж целия пост
# 200
Аз и за кучетата искам да разбера - дали са оцелели.  Mr. Green
Виж целия пост
# 201
И, най-важното, дали накрая са се оженили и те.  Mr. Green
Виж целия пост
# 202
И, най-важното, дали накрая са се оженили и те.  Mr. Green

Може книгите да са част от някаква любовно-историческа сага. Първо мъжът трови кучетата, щото не може да се добере до любимата. А във втората част командори невестата, която забременява за да му натрие носа. Thinking Laughing
Виж целия пост
# 203
Издирва се Шерлок Холмс и Баскервилското куче...може да помогнат за разплитането на загадката smile3530
Виж целия пост
# 204
В никакъв случай! Ако отровят и него?
Виж целия пост
# 205
и в отчетната има потребителка ,за която препинателните знаци са ненужно допълнение към речта , доста трудно се следи мисълта й  ooooh!

Пепи нямам точно спомен от кой месец ни караха да забелваме чурката но го правехме във водата постепенно и в един момент от самото опъване тя с лека раничка/която с 2-3 намазваня с крем Бочко/ си беше ОК Учудвам се на написаното в нета да не се пипа изобщо и на една годинка сама се е забелила.
 За изхожданията аз лично съм против термометрите Листо от мушкато на което дръжката е намазана със сапун слагаш в дупето после памперси и до 5 мин без болки и страх че ще се случи нещо бебето се е изходило
    Не би трябвало бебе на естествено хранене да не може да се изходи По-принцип проблемите с изхождането започват с въвеждането на сокчетата от 2 месец /1-2 лъжички/ тогава се получава и запек .
  лека вечер
Виж целия пост
# 206
Kaква уникална тема, а съм я пропуснала!  Peace
Виж целия пост
# 207
Смях се на този злополучен опит за готвене  Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=672142.msg22656483#msg22656483
Виж целия пост
# 208

 Joy Наистина е смешно и най-важното - няма значение какво ще готвиш - никога няма да е "като на мама"  Laughing

Навремето, колко карфиолени супи се опитвах да сготвя и то под вещото ръководство на "мама", ама тц - никога не беше като нейната #Crazy
Виж целия пост
# 209
The Forum Way:  Mr. Green


Скрит текст:

Ако в медицинските форуми комуникираха както навсякъде...
Новобранец: Пичове, имам проблем – дойде пациент, едното око работи,
другото не – какво да правя! Спешно!!!
Хирург (ветеран във форума): А-а-а-а!! Едното око не работи, ебати ташака!!
Скалпел (ветеран в сайта): Мамка му, писна ми от леваци!
Админ (администратор): Новобранец, четете правилата на форума,
използвайте търсачката. Първо предупреждение.
Доктор_Лектор (постоянно присъствие): Добре де, стига го дърляхте, не
виждате ли човека има проблем.
Гост1: Новобранец, а ти какво искаш? Формулирай си въпроса по-правилно.
Новобранец: Гост1, аз искам да виждат и двете очи. Можеш ли да ми
подскажеш как да го направя?
Гост1: А-а-а-а, да виждат и двете очи – не знам тогава. Аз специализирам
иглотерапия.
Новобранец: Админ, аз ползвах търсачката но нищо не намерих. Някой да ми
помогне, пациента лежи на масата, аз му отворих единия бял дроб – не
помага!!
Хирург (ветеран във форума) : А-а-а-а!!! Отворил му белия дроб, сега ще
се попикам!!!
Гост2: Новобранец, а очния нерв провери ли?
Медбрат (опитен): Новобранец, кое око не работи – лявото или дясното?
Админ (администратор): В правилата на форума е написано че тук е
забранено да се задават въпроси за симетрични органи. Освен това по
какви думи търси? С думичката „око”? А трябваше с „бинокуларус окулярус”
. Ето – [подбор от линкове] прочети за това как трябва да използваш
търсачката във форума.
Новобранец: Гост2, а къде да търся очния нерв? Размених местата на
очите, сега и двете не работят Срочно, какво да правя, скоро свършва
упойката.
Гост3: А пациента от каква раса е – негроид или монголоид?
Скалпел (ветеран на форума): Гост3, а каква е разликата?
Гост3: Искаш да кажеш, че между негроид и монголоид няма разлика? Пък
после наричаш Новобранеца левак
Доктор_лектор (постоянно присъствие) : Между негроида и монголоида има
разлика, това е факт.
Новобранец: Как да разбера расата?
Скалпел (ветеран във форума): Попитай пациента
Новобранец: Пациента е в безсъзнание. Може би му пише в паспорта?
Скалпел (ветеран във форума): Гост3, разлика има, но каква е конкретната
разлика в нашия случай??
Гост3: Скалпел, очевидна. При негроидите очите са големи и ококорени, а
монголоидите имат цепки на очите – може би на пациента просто са му
стеснени очните цепки, и трябва да се цепнат със скалпела.
Новобранец: Благодаря Гост3! Цепнах клепачите – сега очните ябълки се
вадят значително по-лесно. Размених ги още веднъж, не работят PS. За
всеки случай цепнах ноздрите и ануса.
Новобранец: Ехо, има ли някой тук?
Новобранец: Е какво да правя в края на краищата?
Новобранец: Край, темата е закрита, аз го изпратих при очен лекар.
Скалпел (ветеран във форума): НОВОБРАНЕЦ, ТИ КАКВО, НЕ СИ ЛИ ОЧЕН ЛЕКАР???
Новобранец: Не, гинеколог съм.
Админ (администратор) Новобранец, второ предупреждение. Чети правилата.
Тук е форум на очните лекари. Още едно предупреждение и- бан.
Хирург (ветеран във форума): А-а-а-а-а!!! Гинеколог!!! Край, пускайте
водата, аз се попиках!





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия