Смешки от форума - 7

  • 68 109
  • 737
# 270
Рюа, тъкмо ви изчетох, но се въздържах от коментар. Hug Анито явно е доста ''кийн он астролъджи''. Mr. Green
Виж целия пост
# 271
Аз съм същата височина, токове не нося, не сами естествени. Като сме еволюирали не сме тичкали с токчета.
Ето нещо, което много ме разсмя тази вечер Simple Smile  running
Виж целия пост
# 272
Цитат
Мрънкалцето се разпъшка в 5 сутринта  Crazy напъване, пърдене, ама не плаче.Хем не можеш да спиш, хем и тя не вдига кой знае колко шум и аха се унесеш и то пак пръдне.  ooooh!
Виж целия пост
# 273
 hahaha

Може ли линк към астрологичната тема.  Mr. Green
Виж целия пост
# 274
Естел,  Grinning Hug
Като стана дума за обиди, хич не ми се ще да се впускам във виртуални битки в тази приветлива, слънчева, спокойна сутрин ( вече е почти обед де ), но неотдавна попаднах на хапливо мнение на една особа, с която никога не съм водила какъвто и да е диалог - ни реален, ни виртуален, ето:
Катангюлче, Катангюлче, ама съм го турнала в ритъм!
Какво точно и къде точно си е турнала не знам, ама ритмична по принцип ми се струва. Crazy
Е, чак хапливо! Жената просто намира форумното ти има за забавно!  Grinning
Виж целия пост
# 275
... Как да си проверявате кърмата дали е хранителна, изцедете малко кърма в лъжичка и изсипете една капка кърма на нокътя на палеца си ако капката кърма потече, значи кърмата ви е рядка и не е хранителна, ако капката не се разтече ами си остане цяла на нокътя значи кърмата е мазна и хранителна Simple Smile
newsm78
Виж целия пост
# 276
hahaha

Може ли линк към астрологичната тема.  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=408456.0
Виж целия пост
# 277
Анкета:
Въпрос:    По колко наддаваха бебчетата ви за месец на кг и см  (Гласуването приключва: Ср., 12 Септ. 2012, 13:20)
  10
  22
  15
Виж резултатите.


10, 22 и 15 какво ще рече?  newsm78


neznam prosto puskam tema nqmam si na predstava


Виж целия пост
# 278
Zdraveyte,iskam da vi pitam dali davahte beberona na vasie bebeta i ot koga zapo4nahte,nie sme na 2,5 meseca i edva ot sedmica zapo4na da dirji bibata,no sim 4uvala ,4e ot mnogoto smu4ene bebocite otslbvali.
Обикновено появата на нова звезда е ознаменувана от няколко забележителни мнения.  Mr. Green
Винаги ми е било смешно да се говори в първо лице, множествено число, когато става дума за дете ( макар че вероятно на всекиго се е случвало). А сега да кажат майките, чиито деца са използвали залъгалки, дали бебетата им са отслабнали. Току-виж открием нова, революционна диета.  Peace
Виж целия пост
# 279

Много благодаря!

Цитат
Лично аз, мисля, че детето Избира родители те си, и например то трябва да знае, например, че майка му може да има предпочитания за секцио, и от там, да внуши на майката, и избиращите датата, желаната от него....или детето да се роди на друга дата.

Седалищното предлежание е всъщност намек от страна на детето, че желае да се роди оперативно.  Sunglasses

Умилително е как астрологията хем е точна наука, хем "познава" в 80% от случаите.  hahaha
Виж целия пост
# 280
Цитат
Ако отида на дерматолог дали ще ми каже от какво е така или пак да търся кожен лекар newsm78
Виж целия пост
# 281
Цитат
Ако отида на дерматолог дали ще ми каже от какво е така или пак да търся кожен лекар newsm78
Joy hahaha
Сетих се за вица с онзи, който казал на лекаря "Докторе, сега като нямам анус в къщи, нито имам от кого да взема назаем, тези свещички в г**а ли да си ги ръгна"
Виж целия пост
# 282
Цитат
Ако отида на дерматолог дали ще ми каже от какво е така или пак да търся кожен лекар newsm78

Или на детски педиатър, защото и това се среща често Laughing
Виж целия пост
# 283
Цитат
това за чантата винаги забравям че не трябва да се слага на земята и за това не нося чанти вече Rolling Eyes
а баба ми има навика когато си легне вечер да си близне палеца и после очите да не я е гледал някой с лоши очи през деня .......все и казвам че е същото ако си измие очите а не с палец тя не
Crazy Аз и носа не мога да си стигна.
Виж целия пост
# 284
... Как да си проверявате кърмата дали е хранителна, изцедете малко кърма в лъжичка и изсипете една капка кърма на нокътя на палеца си ако капката кърма потече, значи кърмата ви е рядка и не е хранителна, ако капката не се разтече ами си остане цяла на нокътя значи кърмата е мазна и хранителна Simple Smile
newsm78

 Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия