Смешки от форума - 7

  • 68 109
  • 737
# 300
Уфффф, добре че дребнта е навън с баща си. Че ако ме беше видяла какви неща върша .... Пробвах и на краката, все още мога. Ама аз па никога не съм гризала нокти.
Виж целия пост
# 301
Въпреки не особено правите ми форми  Embarassed и на мен не чи беше трудно да си вдигна пръстите на крака до устата  Mr. Green Та явно не е невъзможно  Joy
Виж целия пост
# 302
Значи никаква смешка не е. Я колко хора можем да гризкаме и ноктИте на краката.
Виж целия пост
# 303
Значи никаква смешка не е. Я колко хора можем да гризкаме и ноктИте на краката-
Искате да кажете да не се карам на детето, че го прави?  Mr. Green ( И  преди да ме нападнете - спазва всички хигиенни норми, гризе си ноктите на краката само след като се е изкъпал  Naughty  Joy ).
Виж целия пост
# 304
Е защо ще се караш на дЯтето, остави го да се развива  bowuu
Виж целия пост
# 305
Да се развива, да се развива, колко да се развива? И на къде?  Joy
Виж целия пост
# 306
Пробвах и на краката, все още мога. Ама аз па никога не съм гризала нокти.

Малко си противоречииш  Laughing  Hug

Значи никаква смешка не е. Я колко хора можем да гризкаме и ноктИте на краката-
Искате да кажете да не се карам на детето, че го прави?  Mr. Green ( И  преди да ме нападнете - спазва всички хигиенни норми, гризе си ноктите на краката само след като се е изкъпал  Naughty  Joy ).

И моята веднъж, като приключи на ръцете и се прехвърли на краката  hahaha Ама явно страшно съм изръмжала, щото не повтори.
Виж целия пост
# 307
Мога да си стигам пръстите на краката с уста. Вярно че неясно съм го написала.
Виж целия пост
# 308
Значи никаква смешка не е. Я колко хора можем да гризкаме и ноктИте на краката.
Ти уби детски чистия ми ентусиазъм... Sad За първи път да пиша в тази тема ,а то да се окаже,че гризкането на нокти на краката е едно от най- травиалните и чести явления в този Свят!  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 309
Ми да, като се изгризат тези на ръцете, а още си гладен...  hahaha Лош навик, много лош.  Naughty
Виж целия пост
# 310
Комплексирах се. Отивам да тренирам!  Blush
Виж целия пост
# 311
Ми да, като се изгризат тези на ръцете, а още си гладен...  hahaha Лош навик, много лош.  Naughty

Малко офтопик. До към 30-тата си година си гризех ноктите на ръцете/ за краката не бях се сещала  Mr. Green/ Вярно е отвратителен навик.  Peace
Виж целия пост
# 312
Мен успяха да ме откажат рано, залагайки на суетата. Нищо друго не помагаше.  Confused
Виж целия пост
# 313
Аз пък сама се отказах. Не помня защо.  Laughing

Роми, радвам се да те видя по тези форумски географски ширини.
Виж целия пост
# 314
Цитат
Аз съм в първи месец с трето и искам да питам правите ли секс като сте бременни че снощи правихме бурен секс и дали не пречи на бебето че и тази вечер мъжа ми иска като снощи  Laughing Blush Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия