Смешки от форума - 7

  • 68 109
  • 737
# 345


Цитат
привет на всички , искам да попитам за нещо дали е нормално , ще ходя на лекар след 20 дена за първи път след раждането , но вчера забелязах нещо което е необичайно - минаха се месец и половина след раждането , и вчера бях по голяма нужда , но имах запек и се по напънах , нещо ми се стори странно  и пипнах с ръка и установих че ануса ми е леко изпъкнал ( все едно като на маймуна )  Embarassed Mr. Green  иначе си е нормално положението , беше така само като се по напънах !!! това нормално ли е ??????


Това  за  запис  , тук  в темата паднах да се  смея  Joy
Виж целия пост
# 346
Цитат
Какво масово правят хората - че ядат месо и не им пука, че пият алкохол, миризливи ракии и бири, от които после миришат самите им тела и т.н, нас не ни интересува, ние отговаряме за себе си.
ooooh! Tired
Виж целия пост
# 347

Цитат:

"Не се и надявах, че толкова скоро ще се включа...Току що се проведе следния разговор между мен и Маринка:
- Тати ще спи тукА. И аз ще спя при тати. Ще гъделичкам тати.
- Ами, аз къде ще спя?
- Ти после ще гъделичкаш тати.  Mr. Green"
Виж целия пост
# 348
Zdraveite mili maiki i dami, az sum anelia na 23 godini sum. Problema pri men e che s moq priqtel ot 6 mesca pravim opiti da zabremeneq no vse ne stava. Predi dva dena tursih v internet razni stati i popadnah   na edna statia v koqto beshe edna recepta na baba vanga ,,prust ot kartica pri bezplodie'' pregledah q i mi stana interesno. Ta moq vupros e dami dali naistina spored vas shte pomogne  li  tova? I dali nqkoq ot vas e opitala i dali e pomognalo?  A drugia e problem e che imam mai gubichki i sum s bqlo techenie ot dosta godini, puk az ne jiveeq v bulgaria i ne moga da otida na ginekolog malko skupo shte mi izlezi i naistina neznam kakvo da pravq blagodqrq vi predvaritelno  Blush
Наложи се все пак да прочета шльокавицата.  Crazy
Ако някой е пробвал, моля да помага! #Crazy ooooh! Crazy
Виж целия пост
# 349
Пръст от къртица? Правилно ли разбрах?
И тоя пръст как се приготвя - суров ли се яде, печен ли, задушен с моркови ли... Или се вари само и се пие бульончето. Моля някой да ме светне.  Mr. Green
Виж целия пост
# 350
Може пък да не се яде. Може да се носи на верижка около врата, знам ли.  Thinking
Виж целия пост
# 351
Аз си мисля, че става въпрос за изровената почва от къртицата... newsm78
Виж целия пост
# 352
Аз си мисля, че става въпрос за изровената почва от къртицата... newsm78
Правилно си мислиш. Аз като не мога да мисля, ползвам търсачката.  Mr. Green

БЕЗПЛОДИЕ (у жена) - Взема се шепа пръст от къртичина (отпадъците, които къртицата изважда напролет от дупката), залива се с вряща вода в подходящ съд.Болната да клекне над парата за 15-20 минути. Процедурата се повтаря няколко пъти.
Виж целия пост
# 353
 Crazy ooooh!
УжаааааааааааааааасТ!
Виж целия пост
# 354
ЖДНБ.

И кво ,един вид Минка диша пара?Как за бога може някой да повярва в такова "лечение"?
Виж целия пост
# 355
Е, по-добре е така, отколкото да се реже пръста на къртицата.
Виж целия пост
# 356
На същото място има и други " дихателни" упражнения. Mr. Green
Рецепти
Виж целия пост
# 357
Аз си мисля, че става въпрос за изровената почва от къртицата... newsm78

Ахам.. тази глупост вече не ме потриса така, както.. когато я срещнах из нет-а за пръв път  Laughing

Потресаващото в цитираното изказване е фактът, че дамата не може да си позволи посещение при гинеколог, но пък планира бременност  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 358
Аз си мисля, че става въпрос за изровената почва от къртицата... newsm78

Ахам.. тази глупост вече не ме потриса така, както.. когато я срещнах из нет-а за пръв път  Laughing

Потресаващото в цитираното изказване е фактът, че дамата не може да си позволи посещение при гинеколог, но пък планира бременност  Rolling Eyes
Бременност, гарнирана с течение!  Shocked
При толкова ровене в нета, как не е попаднала на информация, че течението задължително се лекува при бременните, за да не се инфектирана бебето.
Виж целия пост
# 359
Пръст от къртица? Правилно ли разбрах?
И тоя пръст как се приготвя - суров ли се яде, печен ли, задушен с моркови ли... Или се вари само и се пие бульончето. Моля някой да ме светне.  Mr. Green
Може пък да не се яде. Може да се носи на верижка около врата, знам ли.  Thinking
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия