Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 9

  • 49 640
  • 736
# 630
Оле, мотористката ли предвиждате за Кенан?  Shocked  Сто пъти повече предпочитам Нуран.  Peace Тая ме нерви в К/Г и тук ме преследва,  #Crazy за наш Кенан я тъкмите. Mr. Green Mr. Green Mr. Green   #2gunfire Сакън - тя тука е с два пласта грим, затова е толкова симпатична. Peace
Виж целия пост
# 631
·٠•Snejka•٠·   Hug

За сега сме още в режим търси се, промото  използваме за кастинг,  за игралния филм.

Мацката дори и да те е ядосала, за което съжалявам, достатъчно е да  попадне във вълшебните ръце, поглед и всичко остананало на Джансел..., ще покори и К/Г,  а там са супер, случайни няма.  Hug
Виж целия пост
# 632
Рими, Heart Eyes  не, не я искам за Джансел.  Sick Някоя друга ще му избера. Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 633

 Heart Eyes

ОК, съгласна, изцяло се доверям на вкуса ти, Фахрие, Хазал... няма какво повече да добавя, супер са.  Hug
Виж целия пост
# 634
   Снеже  newsm78  от промото ли да е или въобще Laughing

Щото  ,  Wink Wink ,аз бих предложила  вече познатата  му от /много висок форум в който бяха двамата

Сонгюл Йоден /Перла/ и харесвам много Laughing




Виж целия пост
# 635
  Тя , Сонгюл също беше в промото   на Канал Д- в сериала- "Отчаени съпруги "


Виж целия пост
# 636


  С много жадния   Джансел ви пожелавам - Лека нощ момичета!


Виж целия пост
# 637
Добро утро  Hug
Виж целия пост
# 638
Добро утро. Hug Hug Hug
Shatzi,   bouquet Какво кафе само... Heart Eyes

Себи, Hug  може и извън промото, че там изборът е ограничен.  Wink Иначе и на мен ми харесва Сонгюл.  Peace

Приятен и успешен ден на всички. Hug
Виж целия пост
# 639
Не е нужно да се търси в промото, а и извън него  Laughing Евентуалната трета е в сериала  Joy Joy Joy
Ето ви  Hug
Виж целия пост
# 640
добро утро, момичета,

аз да попитам: другата седм. ще гледаме 5еп. нали? (нещо им обърках бройката  Embarassed )
Виж целия пост
# 641
 HugДобро утро Hug

Шатци Heart Eyes,аз днес няма да ти пия кафето Wink Laughing-ще го гледам hahaha hahaha hahaha


Снеже Hug- видяла си как я бях прекръстила Embarassed Embarassed Embarassed Сонгюл-поправих го   :lol
Или съм спяла  или липсата на очила са ми снроили този номер. Умрях от срам тази сутрин Embarassed Embarassed EmbarassedМомичето не го заслужава.

 
Мише   bouquetда 5-ти епизод но но коя дата и от колко часа май още не се знае със сигурност.

Приятен и хубав ден Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 642
.....
Мише   bouquetда 5-ти епизод но но коя дата и от колко часа май още не се знае със сигурност.

Приятен и хубав ден Hug Hug Hug

мерси  Hug Ще чакаме  Peace
Виж целия пост
# 643
Dobro utro  Hug
Shatzi blagodaram,deneska dvapati pijam specijalno kafe (na Fb i tuka)
Procitav deka 5 ep ke bide na 6 Sep. (cetvrtok) vo kolku casot neznam

Kotuyol Epi 5 date according to Kanal D as the producer Farok Torget said Thursday 6 Sep.
  bouquet Hug  bouquet

Pozdrav na site  Heart Eyes
Виж целия пост
# 644
 Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия