Тая ме нерви в К/Г и тук ме преследва,
за наш Кенан я тъкмите.
Сакън - тя тука е с два пласта грим, затова е толкова симпатична.
Тая ме нерви в К/Г и тук ме преследва,
за наш Кенан я тъкмите.
Сакън - тя тука е с два пласта грим, затова е толкова симпатична.

не, не я искам за Джансел.
Някоя друга ще му избера. 
от промото ли да е или въобще
,аз бих предложила вече познатата му от /много висок форум в който бяха двамата 

Какво кафе само... 
може и извън промото, че там изборът е ограничен.
Иначе и на мен ми харесва Сонгюл. 


Добро утро 
,аз днес няма да ти пия кафето

- видяла си как я бях прекръстила
да 5-ти епизод но но коя дата и от колко часа май още не се знае със сигурност.
да 5-ти епизод но но коя дата и от колко часа май още не се знае със сигурност.

Ще чакаме


Препоръчани теми