След ЛОИ - Лондон 2012г. - 5

  • 11 462
  • 165
# 105
Сега по спортните новини по Нова ще дават за някакъв скандал с Фелпс. Confused

Снимал се неправомерно за френска реклама, застрашени му били медалите - имало такава кауза в договорите им......По време на Олимпиада не могат да снимат реклами, извън тези от спонсорите на Игрите........


Верно ли  Shocked Shocked Shocked ooooh!
Виж целия пост
# 106
Да, ама им каза истината PeaceЗа някой е неудобна, явно...както винаги,тези, които не обичат да се говори истината не  я харесват!Тя и за футбола каза страшни неща ,ама керванът си върви и кучето си лае...  Mr. Green

кои са тия страшни неща за футбола ?
футболът ни си е един и същ от години , но когато мъжът й го изгониха и от сините , и от национала и вече не взима пари , тогава се активизира и тя Wink ...
допреди това нищо не казваше ... ако пак се включи при парите пак , друга песен ще запее ..
Виж целия пост
# 107
противно на воплите за недостатъчно пари :

Дянков: В спорта цари безстопанственост

Значителни суми, няколкостотин хиляди лева, са безотчетни във Българската федерация по волейбол, липсват и обществени поръчки. Той коментира започналите проверки в спортните федерации и начина на изразходване на финансите им.  „Където проверяваме, се вижда безстопанственост, а парите сте много“, заяви Дянков. За момента са проверени 4 федерации и при всяка има пропуски.
"Над 100 милиона сме дали последните две години за спорт", каза още финансовият министър.
 Финансовият министър допълни, че е обсъдил с премиера Бойко Борисов да има преразглеждане на финансирането в спорта.
23 млн. лева са парите дадени директно за подготовка на българските спортисти за Олимпиадата, но на практика отделените финанси са повече. По думите на Дянков  обаче, възвращаемостта на подобна инвестиция е много ниска, защото не сме взели достатъчно медали, например в борбата.
Виж целия пост
# 108
в тия 100 милиона сигурно включва арена армеец и парите, дадени от предишното правителство за спорт. хич не обичам да ме правят на тъпа.
Виж целия пост
# 109
Какви пари е дало правителството за борбата конкретно, за да има претенции?
За сравнение колко са дали оригиналните мутри точно за този спорт за последните 20 години?
Виж целия пост
# 110
„Има доста абсурди. Вчера се занимавах с Асоциацията по полумаратон. Тя е искала 1.4 млн лв за организиране на полумаратон в Каварна. Аз казах не, защото това не изглежда да е сериозен спорт, където България има някакви успехи. Проверих и се оказа, че комисията в Министерството на спорта им е дала 800 000 лв“, заяви Дянков.
Виж целия пост
# 111
миналата седмица - археолог, тязи седмица - заслужил спортист!
Виж целия пост
# 112
След като има нарушения,дали ще има наказани,глобени или всичко пак ще ще потули?
Виж целия пост
# 113
Повдигам олимпийската тема в чест на първия параолимпийски медал за България в Лондон!

цък
Виж целия пост
# 114
Да не се окаже,че от там ще имаме повече медали  Thinking
Виж целия пост
# 115
Повече може и да не станат, но като за четерима представители на ПОИ и един медал е огромен успех. Още повече, че резултатът на момчето е лично постижение.
Виж целия пост
# 116
Браво! smile3501
Виж целия пост
# 117
Същите бази, същите пари, същия подбор, същите треньори, че дори и по-лошо(може би), но е факт - http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2738666 - дух за победа е разликата според мен!!!!!! Аплодисменти и поздравления!

Виж целия пост
# 118
 bg bg bg newsm51 newsm51 newsm51



Трети медал за  България 2012 на Параолимпийските игри в Лондон! Стела Енева , която вече спечели сребърен медал в мятането на диск, заслужи второ сребърно отличие от Игрите в тласкането на гюле.
Виж целия пост
# 119
 newsm20 bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия