Проклятието на красивата жена

  • 78 482
  • 1 518
# 510
Стига сме говорили за съседски момичета, друго си е аристократичната красота.
Виж целия пост
# 511
Ах, да.
Шарлот Казираги.
Но аз все пак мисля, че народната кръв е казала своята дума в оформянето на този съвършен генетичен код Simple Smile



И един наш котарак с лъскав мустак. Мяу.
Виж целия пост
# 512
Nino,трогнат съм от вниманието но линда беше стръв а рибата не клъвна.
А за Курникова какво ще кажете?

Като споменахте за обикновенните неизвестни момичета, какво мислите за момичето с мобифона в пазвата?
Виж целия пост
# 513
Уаууу! Миленита е много красива, а и чаровница на живо, абсолютно ми е красива!

Лабрадоре, Линда е Богиня, нищо не можем да кажем просто.
Виж целия пост
# 514
Аз не го знам това момиче с телефона е деколтето, нито съм я виждала. И тази от снимката на Аззи не я знам коя е. Казираги ми харесва повече.
Виж целия пост
# 515
Линда е вещица.
Видях и очите в ловеч веднъж.
Добре че се разминахме, иначе щях да съм още там.
Виж целия пост
# 516
Според мен статията отразява верни факти.
Ако тя прочени и на една милимунда мъжкото мнение и отношение - ще е добре.
Ако успее да промени и на една милимунда общественото мнение - пак ще е добре.

Виж целия пост
# 517
Като си говорим за жени от други раси за мен изключително красиви са сомалийките /пък и прокълнати/:


И аз мисля, че сомалийките и етиопките, жените от източна Африка са най-красивите жени на света изобщо.

Спопред мен и мъжете им също. Красиви и фини хора като раса.
Виж целия пост
# 518
Легендарни корици на Плейбой:







И разбира се, обикновените съседски момичета като плейбой зайчета:

Виж целия пост
# 519
Да допълня, че Миленита ми е много симпатична и на мен. И е красива!

Богиня, чудесни снимки. Много добра работа, отличен както се казва  Simple Smile  bouquet


Сега за да приключим с ретро вълната някой трябва да покаже лошото момиче Бети Пейдж....останах с впечатление, че тук има почитатели на тази икона  Sunglasses
Виж целия пост
# 520
От българките сега се сещм за Мила Добрева. Видях я преди години на живо - много красива. Нежно излъчване, мраморна кожа....
Виж целия пост
# 521
Аз се чудя, защо ми е толкова трудно..., а тооо било заради омайната ми красота  Flutter Rolling Eyes
Виж целия пост
# 522
И аз много харесвам Миленита! Но май ще съм единствената, която не харесва Линда.
Виж целия пост
# 523
Долу лапите от Линда
Виж целия пост
# 524



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия