Проклятието на красивата жена

  • 78 482
  • 1 518
# 750
А какво бихте избрали за себе си да сте - хубав кон или с лъскав чул?Щото аз избирам първото.Ако пречи скъсаното ще го съблека.  Mr. Green  
+100  Grinning

На всичко отгоре най се харесвам без дрехи. Laughing
Виж целия пост
# 751
Глупости на търкалета. Мъжът е ловец, няма красота, която да може да го уплаши. Тази легенда е изобретена от претендиращите за привлекателни жени, които поради претенциите си или други личностни проблеми биват отбягвани и от мъже, и от посестрими.
Добре де. Това не е ли твърде трудовемко и времеемко ... т.е. тези твои приятелки имат ли изобщо време да се занимават с нещо друго, освен с мъжете, които водят войни за тях ... в смисъл не им ли писва ? или хобито им е да се занимават с войните на мъжете ? Ами не е ли малко ску4но това хоби? Искам да кажа ... има ли смисъл да живееш, за интереса на другите ...
Не се заяждам. Само питам. Защото аз съм в някаква друга крайност явно. Защото не се имам за грозна, но не се занимавам със себе си. Когато имам семейни проблеми например ... имало е дни в които съм си казвала ... брей , как ли изглеждам? От сума време не съм поглеждала в огледалото. Поглеждам и гледамммм , ами 4е аз си изглеждам супер  Sunglasses
А и се е слу4вало да ме заговаря някой - излиза , 4е сме работили година - две на един етаж и по4ти всеки ден "сме се гледали" в коридора , а аз никога не съм го виждала този 4овек ... и си дадох сметка , 4е ами не ме е интересувало просто? Защо би трявбало да ме интересува интереса на някакъв 4овек към мен, след като аз не се интересувам от него?
Та ко горката красива жена трябва да се интересува от интереса на вси4ките и обожатели към нея ... мама мия!
Виж целия пост
# 752
Глупости на търкалета. Мъжът е ловец, няма красота, която да може да го уплаши. Тази легенда е изобретена от претендиращите за привлекателни жени, които поради претенциите си или други личностни проблеми биват отбягвани и от мъже, и от посестрими.
Добре де. Това не е ли твърде трудовемко и времеемко ... т.е. тези твои приятелки имат ли изобщо време да се занимават с нещо друго, освен с мъжете, които водят войни за тях ... в смисъл не им ли писва ? или хобито им е да се занимават с войните на мъжете ? Ами не е ли малко ску4но това хоби? Искам да кажа ... има ли смисъл да живееш, за интереса на другите ...
Не се заяждам. Само питам. Защото аз съм в някаква друга крайност явно. Защото не се имам за грозна, но не се занимавам със себе си. Когато имам семейни проблеми например ... имало е дни в които съм си казвала ... брей , как ли изглеждам? От сума време не съм поглеждала в огледалото. Поглеждам и гледамммм , ами 4е аз си изглеждам супер  Sunglasses
А и се е слу4вало да ме заговаря някой - излиза , 4е сме работили година - две на един етаж и по4ти всеки ден "сме се гледали" в коридора , а аз никога не съм го виждала този 4овек ... и си дадох сметка , 4е ами не ме е интересувало просто? Защо би трявбало да ме интересува интереса на някакъв 4овек към мен, след като аз не се интересувам от него?
Та ко горката красива жена трябва да се интересува от интереса на вси4ките и обожатели към нея ... мама мия!
Нещо не си разбрала какво съм написала ми се струва. Мъжете могат да водят войни, образно казано, но никъде не твърдя, че жените се занимават с тях. "Войните" могат да са и за внимание, но главно опитвах да кажа, че никой не отбягва красивите жени от страх. Дори по- грозните жени обичат да дружат и излизат с красиви жени по ред причини.
А ти вероятно искаш да ни споделиш, че си надменна красавица, няма лошо, всеки си има стил. Wink
Виж целия пост
# 753
Нещо не си разбрала какво съм написала ми се струва. Мъжете могат да водят войни, образно казано, но никъде не твърдя, че жените се занимават с тях. "Войните" могат да са и за внимание, но главно опитвах да кажа, че никой не отбягва красивите жени от страх. Дори по- грозните жени обичат да дружат и излизат с красиви жени по ред причини.
А ти вероятно искаш да ни споделиш, че си надменна красавица, няма лошо, всеки си има стил. Wink

Да, представи си . фръц, фръц ...  Twisted Evil
Искаш да кажеш, 4е специално красавиците, които ти познава8 и хабер си нямат, 4е "войни се водят" за тях, 4е не се интересуват и 4е не се занимават с това?
Може, може ... особена порода красавици познаваш! Браво на теб.
Това, което аз исках да кажа, 4е неам нерви да се занимавам с хора , които не ме интересуват ли4но. Живота ми, слава богу, е запълнен с достатъ4но хора и хора не ми липсват. Интереса на някого към моята ли4ност би ми дошъл в пове4е, ако бъде натрапен . 
Не знам дали ме разбра, но за да се интересува 4овек и да се занимава с интереса на произволни околни , то зна4и има луфт за това и му липсва 4овешка близост и присъствие според мен . Мисля това би било ок при млади хора с малко близки роднини ... Но когато някой има семейство и деца и братя/сестри също имат деца и родителите се нуждаят от внимание и ... непрстанно има движение на близки хора в живота му ... то не мога да си прествавя този 4овек да има нужда  от бройката на впе4атлени околни ...
Освен ако няма нужда от малко разнообразие Simple Smile
Виж целия пост
# 754
Нещо не си разбрала какво съм написала ми се струва. Мъжете могат да водят войни, образно казано, но никъде не твърдя, че жените се занимават с тях. "Войните" могат да са и за внимание, но главно опитвах да кажа, че никой не отбягва красивите жени от страх. Дори по- грозните жени обичат да дружат и излизат с красиви жени по ред причини.
А ти вероятно искаш да ни споделиш, че си надменна красавица, няма лошо, всеки си има стил. Wink

Да, представи си . фръц, фръц ...  Twisted Evil
Искаш да кажеш, 4е специално красавиците, които ти познава8 и хабер си нямат, 4е "войни се водят" за тях, 4е не се интересуват и 4е не се занимават с това?
Може, може ... особена порода красавици познаваш! Браво на теб.
Това, което аз исках да кажа, 4е неам нерви да се занимавам с хора , които не ме интересуват ли4но. Живота ми, слава богу, е запълнен с достатъ4но хора и хора не ми липсват. Интереса на някого към моята ли4ност би ми дошъл в пове4е, ако бъде натрапен . 
Не знам дали ме разбра, но за да се интересува 4овек и да се занимава с интереса на произволни околни , то зна4и има луфт за това и му липсва 4овешка близост и присъствие според мен . Мисля това би било ок при млади хора с малко близки роднини ... Но когато някой има семейство и деца и братя/сестри също имат деца и родителите се нуждаят от внимание и ... непрстанно има движение на близки хора в живота му ... то не мога да си прествавя този 4овек да има нужда  от бройката на впе4атлени околни ...
Освен ако няма нужда от малко разнообразие Simple Smile
Не бре, не искам да кажа нищо от това, което за втори път пишеш.   Wink Ти можеш да не обръщаш внимание на другите, но това не означава, че те няма да ти обръщат внимание. И да не го целиш, и да не го търсиш ще се случи, хората са привлечени от красивото и трябва да се загрозиш или да си пълен бурсук, за да не искат хората да общуват с теб. И можеш да имаш семейство и то да ит дава близост, но ако изчерпва нуждите ти от общуване що щеш тук? Защо не си общуваш със семейството? (този въпрос е без връзка с останалите обяснения. Продължавам да твърдя, че могат да ти обръщат внимание  и без ти да се стремиш към това)
Виж целия пост
# 755
Боянке , Боянке. Ти правиш ли разлика между подържане на ли4ни контакти и 4атене във форуми ?
Във форума пиша , защото оби4ам да си приказвам ... а не защото ме интересува събеседника  Mr. Green
Виж целия пост
# 756
Боянке , Боянке. Ти правиш ли разлика между подържане на ли4ни контакти и 4атене във форуми ?
Във форума пиша , защото оби4ам да си приказвам ... а не защото ме интересува събеседника  Mr. Green
По същият начин и на живо, говориш си с хора, работиш с хора и те се възторгват, вместо да те отбягват. Не, че ти пука за тях, но ако се държиш нормално и без да търсиш внимание ще го получиш. Не е сложно. И ако хората те отбягват последната причина ще е, защото си красива. Сега се надявам да ме разбра, но и да не си три поста стигат. Лека ти нощ, че вече минаха часовете за бюти слийп. Wink
Виж целия пост
# 757
Боянке , Боянке. Ти правиш ли разлика между подържане на ли4ни контакти и 4атене във форуми ?
Във форума пиша , защото оби4ам да си приказвам ... а не защото ме интересува събеседника  Mr. Green
По същият начин и на живо, говориш си с хора, работиш с хора и те се възторгват, вместо да те отбягват. Не, че ти пука за тях, но ако се държиш нормално и без да търсиш внимание ще го получиш. Не е сложно. И ако хората те отбягват последната причина ще е, защото си красива. Сега се надявам да ме разбра, но и да не си три поста стигат. Лека ти нощ, че вече минаха часовете за бюти слийп. Wink
УжасТ! Утре кат не си бюти ... никой , ама никой няма да иска да говори с теб  Cry
 Лека ти нощ и утре не си пропускай бютито ...
Виж целия пост
# 758
Severina_, честно казано и аз не те разбрах особено...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 759
Simple Smile важното е да покаже, че Бояна не е права  Laughing
Виж целия пост
# 760
Боянке , Боянке. Ти правиш ли разлика между подържане на ли4ни контакти и 4атене във форуми ?
Във форума пиша , защото оби4ам да си приказвам ... а не защото ме интересува събеседника  Mr. Green
По същият начин и на живо, говориш си с хора, работиш с хора и те се възторгват, вместо да те отбягват. Не, че ти пука за тях, но ако се държиш нормално и без да търсиш внимание ще го получиш. Не е сложно. И ако хората те отбягват последната причина ще е, защото си красива. Сега се надявам да ме разбра, но и да не си три поста стигат. Лека ти нощ, че вече минаха часовете за бюти слийп. Wink
УжасТ! Утре кат не си бюти ... никой , ама никой няма да иска да говори с теб  Cry
 Лека ти нощ и утре не си пропускай бютито ...

Аз винаги съм бюти, споко Mr. Green

Виж целия пост
# 761
Да, Бояна, съгласна съм с теб. Защо си махна лика, мъчно ми е. Много ми беше приятно да те гледам. Hug
Виж целия пост
# 762
Боянке , Боянке. Ти правиш ли разлика между подържане на ли4ни контакти и 4атене във форуми ?
Във форума пиша , защото оби4ам да си приказвам ... а не защото ме интересува събеседника  Mr. Green
По същият начин и на живо, говориш си с хора, работиш с хора и те се възторгват, вместо да те отбягват. Не, че ти пука за тях, но ако се държиш нормално и без да търсиш внимание ще го получиш. Не е сложно. И ако хората те отбягват последната причина ще е, защото си красива. Сега се надявам да ме разбра, но и да не си три поста стигат. Лека ти нощ, че вече минаха часовете за бюти слийп. Wink
УжасТ! Утре кат не си бюти ... никой , ама никой няма да иска да говори с теб  Cry
 Лека ти нощ и утре не си пропускай бютито ...

Аз винаги съм бюти, споко Mr. Green


олекна ми, успокоих се  Wink

Simple Smile важното е да покаже, че Бояна не е права  Laughing


щом си рекъл  Peace
Виж целия пост
# 763
Severina_, честно казано и аз не те разбрах особено...  Rolling Eyes


То май говоренето е заради самото говорене, а не заради смисъла...  Crazy

Бояна -  Peace
Виж целия пост
# 764
Severina_, честно казано и аз не те разбрах особено...  Rolling Eyes


То май говоренето е заради самото говорене, а не заради смисъла...  Crazy


Ами да! Откри америка. аз в същтност заради самото говорене си 4атя във форума ... Вие за какво го имате този форум? за международна конференция на високо ниво ли?
Аз пък си пиша тук, защото просто си пиша ... както казваш приказвам си !

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия