Проклятието на красивата жена

  • 78 468
  • 1 518
# 825
Има, Нина Добрев. Все ще я има по класации. Въпреки че не я намирам за красива.
Виж целия пост
# 826
Бре, тази Doutzen Kroes много хубава!
Виж целия пост
# 827
Хубаво си ни е Нинчето. Хайде сега.
Виж целия пост
# 828
на ето тази душевадка и отива червеното ...
http://blog.bukomedia.com/2010/02/model-susan-coffey/
Виж целия пост
# 829
и една моя любима червенокоска http://img2.timeinc.net/instyle/images/2011/gallery/031711-Chris … Hendricks-400.jpg
Виж целия пост
# 830
Хубаво си ни е Нинчето. Хайде сега.

Вкус, Богиня, вкус. А и казах красива, аз даже и хубава не я намирам, но това е друга тема.

Сюзън е интересна.
Виж целия пост
# 831
Бре, тази Doutzen Kroes много хубава!
И аз я харесвам много.

А пък Нина Добрев, на някой снимки ми прилича на Ева Лонгория.
Виж целия пост
# 832
Хубаво си ни е Нинчето. Хайде сега.

Te всички Нинчета са хубави   Flutter
Виж целия пост
# 833
Хубаво си ни е Нинчето. Хайде сега.

Вкус, Богиня, вкус. А и казах красива, аз даже и хубава не я намирам, но това е друга тема.

Това е, защото сме свикнали с този тип красота. Затова не ни прави впечатление.
Виж целия пост
# 834
Хубаво си ни е Нинчето. Хайде сега.

Вкус, Богиня, вкус. А и казах красива, аз даже и хубава не я намирам, но това е друга тема.

Това е, защото сме свикнали с този тип красота. Затова не ни прави впечатление.

Не бих казала, още повече, че харесвам този тип излъчване - средиземноморски. Но тя не ми е фаворит просто.

НиноТино, па дай да те видим к'ва си убавица. Flutter
Виж целия пост
# 835

НиноТино, па дай да те видим к'ва си убавица. Flutter
  Ами на аватара си е тя мисля:) Нали  не греша Нино Тино?
Виж целия пост
# 836
Аууу, няма, че ще вземете да ме урочасате   Crossing Arms

Аз, аз съм си на аватара Simple Smile
Виж целия пост
# 837
Аууу, няма, че ще вземете да ме урочасате   Crossing Arms

Аз, аз съм си на аватара Simple Smile

Някаква детска снимка. Crossing Arms

Ази не урочасвам, с добри очи гледам.
Виж целия пост
# 838
на ето тази душевадка и отива червеното ...
http://blog.bukomedia.com/2010/02/model-susan-coffey/

Истинска прелест  Peace

Нинчето Добрев ми е като от квартала..Че и по-хубави от нея има. Лично мнение Naughty
Виж целия пост
# 839
Никол Кидмън в зората си е била с естествената си червена коса - разкошна е, гъста, къдрава. Изобщо много я харесвам Никол, а и като знам колко е висока... Представям си какво впечатление прави на живо!
Нина Добрев има нещо в носа сякаш неправилно, иначе е хубава, безспорно, сладурана. И дори у нас би направила впечатление - познавам едно момиче, което много прилича на нея - е, изтрепаха се мъжете да се борят за вниманието и, всички я намирахме за много хубава.
А първата в постинга на Зилозавър направо спира дъха!  Crazy  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия