Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
Какви са някои от притесненията, които се обсъждат във форума?
Какви са някои от темите, свързани с практически въпроси, които се обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
-
Какви са някои от притесненията, които се обсъждат във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с практически въпроси, които се обсъждат във форума?
-
Как да се подготвя за кърмене и към кого мога да се обърна за помощ?
-
Какво да чета след като завърша книгите си?
Минах през църквата и запалих свещички и се помолих за всички ни.
много е тъжно това, което ти се е случило миличко. При кой вет.лекар ходихте. Питам , защото си далеко от центъра. Преди години имах проблем със оченцето на едното си сиамско коте. Първо отидох в държавната вет.клин. там доктора каза -"окото му е заминало - какво сте го правили?" , ама пари за преглед взе. После във въпросната Обед.вет. клиника ми наслагаха един куп инжекции на котето ,без да съм ги искала и ми взеха
Това е моят доктор от мн.години вече. Окото на котето ми оздравя след прегледа на д-р.Станков - само с едно мехлемче Гентамицин за очи. Много си помисли дали имаш излишни пари за нафукани клиники. 


. Дори не знаем колко тежи момата, абе,
.
Между другото прекрасна си на снимката