Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
Какви са някои от притесненията, които се обсъждат във форума?
Какви са някои от темите, свързани с практически въпроси, които се обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
-
Какви са някои от притесненията, които се обсъждат във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с практически въпроси, които се обсъждат във форума?
-
Как да се подготвя за кърмене и към кого мога да се обърна за помощ?
-
Какво да чета след като завърша книгите си?
Аз такова взимам като "железен" помощник




Още не съм на тази вълна, но май е време да помисля и аз какви ще взимам.
Желая ви много здраве и много хубави бременски моменти, а разбира се и леко раждане и здраво бебе, което да изпълва дните и нощите най-вече с усмивки! 
Е браво на мене да мина през уличните песове и веднага да ме нахапе някоя гадинка. Преди да стигна до работата минах през една аптека питах там какво мога да направя и аптекаря ми каза, че ако не съм получила подуване значи е безобидно, но иначе на лекар да съм ходила. Та взех един риванол и памук и веднага в офиса почнах да го мажа.