Февруарските мами се вълнуват искат розови и сини дрешки да купуват- Тема 4

  • 28 967
  • 733
# 465
браво бе коремчета колко много сте изписали

деси честито пожелавам ви най малко и златна сватба и да сте много щастливи и чакаме снимки нали знаеш  Wink

дангел честито за движенията на бебо които си видяла ако не усетила

относно амниоцентезата и бхс дори и аз не съм им кой знае какъв фен дани е права господ да е с нас и бебоците ни

да ви питам тези които ходите още на работа как ставате бе тумбачета аз ставам в 10:30 горе долу и постоянно ми се спи и като стана по рано ми е чак гадно, не знам какво ще правя като почна лекции
Виж целия пост
# 466
catty m
Абсолютно съм съгласна с теб за Токуда и Майчин дом!
И аз предпочитам да се прибера жива и здрава вкъщи с живо и здраво бебе.

Честито, Деси, много щастие и да успеет за запазите всички онова, което усещате един към друг в момента!

Виж целия пост
# 467
Привет!
Хубав ден да си имаме всичките с млаките пупи!
Хм. Дента, до скоро ставах в 5:30, за да отида на работа!  Peace Слава Богу вече няма да се случва!  Naughty
Виж целия пост
# 468
sunflower не ти завиждам на мен преди две седмици ми се наложи да стана в 5:30 и ми беше целия ден толкова зле дори върнах веднъж  Sick  трябва да взема да ставам всеки ден с половин час по рано за да посвикна, какво ще кажете по въпроса
Виж целия пост
# 469
Ставането сутрин ми е като всеки друг път - ставам 6.30-6.45 ч. според зависи. Виж, вечер от скоро така ми се спи от рано, не е истина. Уикенда си поспах в съботата с детето, много добре ми се отрази  Mr. Green
Виж целия пост
# 470
Аз тък си лягам късно към 12-1.00 часа и сутрин 8.30 -9.00 съм станала Simple Smile
Виж целия пост
# 471
Здравейте мамчета!
Деси Честито, мила! Бъдете много щастливи и се обичайте безкрайно!
Исках да ви питам, тъй като гледам пишете за спането, на вас спи ли ви се постоянно? Уж трябваше да по отминат тези симптоми на сънливост и умора, а аз се чувствам страшно уморена и мога да спя непрекъснато. Да не говорим, че вечер рязко "угасвам" и в такъв момент ми се случи да заспя дори на масата в един ресторант. Ужас! Иначе, аз май вчера почувствах бебчо, ама не съм много сигурна дали е било то, ще чакам да се повтори! Simple Smile
Целувки и прегръдки от мен! Хубав и прекрасен ден ви желая!
Виж целия пост
# 472
За спането и аз съм като jasil от 1-наседмица заспивам чак към 1-1:30 и се будя към 7:30 ама към 8 и нещо пак се приспивам и в 9 като се събудя и не ме хваюа сън.А и през ноща често се будя.А преди това и аз изведнъж огасвах към 11,11 и нещо  Simple Smile
Виж целия пост
# 473
Аз ставам към  3 и 30 - 4 сутринта ,ям ,после пак си лягам..До към 8 ,после ставам ,обядвам и към 12 пак ми се приспива..до към 14 часа...След това се събуждам и отново си хапвам (следобедната закуска е много важна  Flutter ) ,гледам си сериалите и в 20 - 20 и 30 си лягам ,изтощена от напрегнатия ден..(разбира се не и без да съм вечеряла...  Flutter)   newsm03
Виж целия пост
# 474
аз по принцип заспивам късно към 12, ако не и по късно. През нощта задължително се будя по няколко пъти ставам често и да пишкам и може би за това и спя до късно - лягам късно, през нощта се будя - успокоявам си се Laughing   Трябва да променя това спане по някакъв начин че не знам, вие взимате болничен ама на мен почивката ми свършва и в университета не им пука дали си бременна или не задължена съм да съм там. Въобще притеснено ми сега като почнем как ще се оправям, но живи и здрави да сме пък другото Бог си знае работата

Приятен следобед маминки  newsm51 с пожелания за повече усетени бебешоци  preggo  newsm32
Виж целия пост
# 475
елена много ме разсмя какъв ден имаш само  поздравявам те   newsm10
Виж целия пост
# 476
Привет,пилета   bouquet
Ние сме добре,седя си в къщи и се наслаждавам на болничните си  Laughing
За спането - заспивам най-късно 23 часа,ставам към 6 до 8 сутринта според зависи.През деня ми е сънливо на периоди,гледам да не пропускам и се моля на малкия да спим по следобедно му  Laughing
За коластрата - при предната бременност ми падна рано,някъде края на 4-я месец.Сега още нямам.
За булката -  Честито ,Деска,била си страхотна булка/много малко снимки у фацето бе мила/   bouquet
За движенията -  вечер като легна опъвам крака и чакам  Laughing На 2-3 пъти мисля,че усетих,но не съм убедена и може да е внушение.Та за това отговорът ми на този етап е,че не усещам още нищо.
За мазането -  наскоро намерих една рецепта против стрии,ще я потърся на компа и ще я публикувам.Мисля скоро да забъркам това кремче.

Лек и спорен ден!
Виж целия пост
# 477
Деси, честито! Пожелавам ви само прекрасни мигове като сватбения занапред!

За коластрата - предния път имах от 5ти месец някъде...сега не забелязвам още.

За усещането - аз усетих нещичко тези дни, но не е съвсем отчетливо. Чакам вече с нетърпение.

А за спането - лягам в 10:30 най-късно и ставам , когато стане малкия, т.е. между 7:30 и 8:30. Следобед ми се спи определено, а той винаги спи поне по 2 ч., така че понякога лягам и аз с него, но често имам работа и гледам да я свършвам, докато е тихо и кротко вкъщи. Но майчетата, които стават да ходят на работа и са по цял ден, не си представям колко им е трудно...
Виж целия пост
# 478
Здравейте тумбачета,не съм писала скоро но ви следя редовно и реших да вмъкна 2 реда за да честитя на Деси голямото събитие и да и пожелая много семейно щастие и любов!!!

Колкото до усещането - от два дена усещам бебо , много нежно ,направо се разтапям  newsm47
Относно режима -лягам си рано,ставам рано и по няколко пъти през ноща .... за да ям  Embarassed
Това от мен за сега ,може да се включа по - късно ако получа някой смс от космоса  Crazy
Виж целия пост
# 479
Здравейте момичета,
Относно усещането аз имам едно питане Simple Smile Къде точно го усещате? Аз имам съмнения, че мърда от време на време, но много високо, около пъпа... това едва ли е бебчето, по-скоро ми се свиват мускулите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия