Септември на вратата чука, скоро с бебчета ще бъдем всички тука!

  • 26 339
  • 745
# 45
Флайбъл, как така да си обезкосмя и корема?  Shocked Няма ли да стана после като Чубака от Междузвездни войни?

Аз действах с епилатор, ама сега с бръснач. Нормална жена съм си все още.  Laughing
Ти ще си секцио, значи задължително мястото за разрез и около него - без косми.  Simple Smile
Виж целия пост
# 46
С епилатора значи ще пробвам и аз  Peace По-добре аз да си ги махна, отколкото в болницата.
Виж целия пост
# 47
Честито на всички мами с бебчета, много бързо свършват тея теми, докато се запиша в една и хоп нова Simple Smile че и пълна с бебчета.
Виж целия пост
# 48
Честита дъщеричка на Мери - Гери.

Бързо възстановяване.


Мосби  благодаря ти за разказа. Желая ви бързо възстановяване и бързо преминаване на жълтеницата. Поздравления за кърменето. Hug
Виж целия пост
# 49
ЕХЕЕЕЕ айде и аз в новата темичка с шпионка на пупата Crazy
фейтче страхотна както винаги Heart Eyes
ииии колко се радвам честито ни момиченце в тематаааа,и на малкия Алекс ,който си е в къщи вече
колко хубави новини Crazy
аз също съм се настроила да раждам ама и днес не сложихме рафтовете и не сглобихме шкафа за малчо Whistling правихме...."кекс" Grinning Grinning Grinning и мен са ме друснали хормоните,после изядох подобаващо едно кило Нутелла и заспах хахаххаха
даная спагетини на тиган са готови от тия глупостите на Магги Peace ама станаха многооо вкусни,,с къри и пилешко взех аз,те са в пакетче все едно гледаш спагетки чойз Party с прахче,та нарязваш си на дълги ивички всякакви зеленчуци -лук,морков,чушка,тиквичка и тн. месцето и него на ивички запържваш ги,като са си готови слагаш прахчето и 300-400 мл вода и като заври слагаш спагетките Peace става супер...махаш от котлона като изври водата ама ги остави по-сочни Blush у нас си изядоха пръстчетата хахахах
Виж целия пост
# 50
Фейтче  Hug Страшна шпионка си сложила  Joy
Честита Калина на мери-гери - да ви е жива и здрава госпожицата  Hug
Мобси, радвам се, че сте си вече вкъщи - за кърменето стискам палци, но май сте минали най-трудното  Hug За подсладената вода - не мисля, че има какъвто и да било ефект от нея, не знам защо толкова усилено я пробутват педиатрите. Това, което със сигурност е добре да направиш обаче, е да го разсъбличаш голичък и да стоиш с него често до някой прозорец, през който директно пече слънце - това е най-доброто за по-бързо справяне с жълтеницата - директна слънчева светлина - ние я борихме към 1 месец след като се прибрахме вкъщи, но не мога да кажа, че реално нещо съм правила по въпроса - тя затова е и физиологична, защото сама си минава, не е болестно състояние. Само следи дали си хапва, да не е прекалено успан от нея (нормално е да е леко успан и да трябва да го поразсънваш, докато суче, но да не спре съвсем да яде, само тогава би било проблем). Иначе всичко ми звучи чудесно и напълно нормално при вас  Hug
Виж целия пост
# 51
Честито бебче Калина на Мери-Гери.Да е жива и здрава и много да ги радва.
Мобси,честито завръщане у дома.
Аз днеска го бях ударила на миене на прозорци,готвене,подреждах шкафа за бебка,а утре ще си ходим до Шумен и ще си взема и останалите неща оттам.Май мама е харесала и кошница и ако и на нас ни хареса ще е купим.После ще Ви кача снимки.Днеска нещо май на мъжо му беше по кеф и доста приказвахме за отношенията ни.Засега каза,че няма да се държи повече така,но ще видим дали ще си изпълни обещанията.
И мен почва да ме хваща шубето да Ви кажа как ще се справяме после сами с бебка като ни е дадат.Мама ще дойде за някой ден,но после незнам като си тръгне как ще е къпя,обличам,а мъжо и на смени работи,а на свеки ме е страх да разчитам,а и тя сама казва,че не се наема.
Виж целия пост
# 52
Ха добър вечер ... виждам, че нямаме ново бебче  Mr. Green

Велвиамо, Миленка или Стаси май ще са сладващите  Mr. Green ... ако пак някоя мама без видими симптоми не ни изненада  Crazy

Зори .... ето това е холандски ток ... аз обичам такива  Heart Eyes
Даже за малко да си взема тези черните, но се отказах и взех едни подобни от новата им колекция  Heart Eyes

http://paolobotticelli.info/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8 … 12198-detail.html

За секциото Дори и да сте се епилирали или сте си направили кола маска - пак ще ви обръснат корема Peace
Виж целия пост
# 53
Всички нанят smile3506
Виж целия пост
# 54
пфффффф не искаааам да ми бръснат коремаааааа Sad това е ужаснооооо Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 55
Мм май и тази нощ ще се спи.Хванах му цаката-топло душче ,чая от малинови листа топличък и одеалце на коремчето колкото и да е топло.Одеве хора дето не ме бяха виждали 4-5 дни констатираха падналия ми корем...Аз не мога да определя ,че го гледам постоянно:).
Франчи ползвай крем,епилатор...нещо.Кола маска недей ,че да не си докараш много контракции и по-рано бебето
Аз всяка вечер заедно с топлия душ се грижа да не оставям работа за лелята с бръснача...Дано се справям добре,че е много трудно ooooh!
Виж целия пост
# 56
Xич не ми допада и на мен с това бръснене:-) Дано успея да си издокарам подходяща прическа Mr. Green
Виж целия пост
# 57
Ко да ти допада. То после ролки можеш да си слагаш на коремните масури ooooh!
Виж целия пост
# 58
И името на доктора да изпишеш си обречена хахах.Кубе му е майката...ама трудно постижимо с тва отгоре:))
Виж целия пост
# 59
хихиххи,  Mr. Greenаз хем си бях си бях обезкосмила пупата предварително с кола (ама се знаеше вече датата и се подготвях) и искам да ви кажа, че пак игра бръснач - подсигуряват с ехората Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия